:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yürekten Gelen şiirler (3tane)KESİNokumanızı Temenni Ederim( Unutmayın Ki Aşk Tektir)
canı@sı@52
Dindiremiyorum yokluğunda gözyaşlarımı nerdesin.Yürüdüğüm yollarda yoksun,yönün neresi.Kayboldum yokluğunda nerdesin.Kelimelerim öksüz ben öksüz,dayanamıyorum sensizliğe nerdesin.
Bilirim sevmezsin sitemleri ama sana değil bu sitem yokluğuna söyle duman gözlüm nerdesin.

Özlemin her an daha çok çoğalıyor sevgili.Susturamayınca gözyaşlarımı isyan ettim sana.Neden ektin bu özlem tohumlarını yüreğime,beni sensiz,beni eksik bırakıp da nasıl gidebildin.
Şehrim de bile değilsin,geçici bu ayrılık döneceğim diyorsun.Her kavuşmamız da gökkuşağı yaratıyoruz seninle ve sonrası yine yağmur...
Açmayacakmı hiç güneş bizim dünyamızda.Öfkemi bağışla sevgili ama sensizliğin verdiği acı öyle yoğun ki isyanlarımı demet demet önüne atsam da dinmez öfkem,dinmez acım.Her gelişin beni tamamlarken bir yanım eksiliyor her gidişinde, yüreğimden bir parça eksiliyor.Seni yanımdayken bile özlerdim ben,başım yastığa düştüğün de gözlerimi kapatmazdım.ellerin saçlarım da dolaşırken bilirdim ki bu bir rüya ve ben uyanmaktan korkardım.
Gerçekler ve düşler nerde başlar nerde biter,söyle ey sevgili gerçek misin düş mü?

Yokluğun bir zehir gibi dolarken her nefeste içime.Hasretin bir kor yüreğimde.Avuçlarımda hala öpüşlerin duruyor.Sen beni kaybetmekten korkarken ben bilinmezlerin yolunda hala bite(N)meyen aşkımıza ağıtlar yakıyorum.Aşk korkakları bağışlar mı sanıyorsun sevgili.
------------------------------------

[b]GİTTİM[/b]
[b]Gidebilmek diyorsun ya,gitmeyi bilmek,onurla,gururla bu aşk bitti diyebilmek gerek diyorsun ya son mektubunda,nasıl da ellerim titriyor zarfın üstünde el yazını görünce,hayalete bakar gibi bakıyorum mektuba. [/b]
[b]Okumakla okumamak arası bir çırpınma yaşıyor tüm benliğim,duygularım şimdi nasıl hangi kelimelerle canımı yakacak derken,beynim ne oldu diye sorgulamaya başlamakta. [/b]
[b]Sığınağımın en dibinde yaralarımı sarmaya çalışırken,ördüğüm duvarları yok sayıp bu kadar pervasızca içeri gelebilmen mi korkuttu beni. [/b]
[b]İçimde binlerce çığlık düş artık yüreğimden diye haykırmakta,pişmanlığın,suçlamaların senin olsun sevgili. [/b]
[b]Biliyorum okuyacaksın bu mektubumu çünkü hamle bekliyorsun benden,çünkü sen kadar inatçıyım tanıdın beni. [/b]
[b]O zaman neden onurunla bu aşk bitti diye bağıramıyorsun."yeterki onursuz olmasın aşk" diyerek son noktayı koyduğumu sanıyordum.Oysa ki elimizde ki noktalar tükenecek gibi değilmiş ,bunu son mektubunda anladım. [/b]
[b]Sen değilmiyidin,aşk bütününü ister,bir ayağın içeride ,bir ayağın dışarıda olamaz diyen.Beni aylarca,yıllarca yargılayıp,sensizliğe mahkum eden.Bir gün azad edip,sonra sensiz olamıyorum diye yakaran sen değilmiydin söyle sevgili. Şimdi gitmek lazım,bu aşktan gidebilmeliyim diyorsun.Ama BİTTİ kelimesini duymak istemiyorsun. [/b]
[b]Ben gözyaşlarımı denize bıraktım,benim yerime dalgalar ağlıyor sahiline,hüzünlerimi bir sabahcı kahvesine astım ince belli bardaktaki çay eşliğinde, aşkı rüzgara teslim ettim.Meltem rüzgarı gibi geldin derdin ya hayatıma,aşkımı artık poyrazlarda ara. İnsan kendinden kaçamıyormuş ey yar hoşgeldin acılarıma. [/b]
[b]Yine kaderde buluşamamak varmış.şimdi sen geldin,ben bittim. [/b]
[b]Ben bu aşktan gidebildim...[/b]

--------------------------

NOKTALA BU AŞKI VE SUS

sus!duymak istemiyorum yüreğinin sesini.Sus.ne olur sus!Beynimden inme yüreğime.Kal orada,ait olduğun yerde.Bu kadar mı biz olmuştu her şey.uyuyamadığın uykuların için beni suçlama.Sus! ne olur sus!Adını her duyduğumda ellerimin titremesini durduramadım deme sus.Kelimeler sustu sen gidince diye sitemler etme.Duymak istemiyorum,senli,bizli fiil çekimlerini sus!yine bu sacma salak durumdan kurtulmak istiyorum diyeceğim bir sürü cümle kuracaksın istemiyorum sus!
Yüzün yok,bedeninde,sesin de yok,renginde al bende neyin kaldıysa gönüllüyüm bu aşktan gitmeye sus!
Gerceklere mahkum ettin bizi deme,gerçeklerden kaçamadım diye sitemler etme artık sus!
Red edilmeyen aşk kabul edilmemişse ne yapılması gerekir diye soruyorum işte sana,madem konuşmaya karar verdin cevapla da sus!
Ne çok nokta varmış elimizde bir türlü noktalayamadık bu susları ne olur sus...

------------------------------
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
'' AŞK '' tektir o bir gerçek bence Wink
üçüde güzel ama en baştakinin sözleri harika ..

Şehrim de bile değilsin,geçici bu ayrılık döneceğim diyorsun.(Dönerler mi acaba ? Gidenin geri dönmediğini biliyorum,dönse bile artık senin değildir.)

Teşekkürler..
Ara
canı@sı@52
beyendiğine çokk sevindim cnm
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Sözleri güzeldi canım tabi beğendim emeğine sağlık tekrardan
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ölümsüz Sana Yazdigim şiirler roket55 1 450 04-13-2022, Saat: 04:06 PM
Son Yorum: wildfang
  kısa şiirler d€n!z kısı 29 844 04-12-2022, Saat: 02:30 PM
  Katar Katar Olmus Gelen Turnalar gravesen 1 344 04-10-2022, Saat: 12:55 PM
  ...:::Icimden GeLen DuyGuLaR:::... €BeRimSin 1 397 04-09-2022, Saat: 07:15 PM
  SeNSiZLiK (teşekkür ederim...) PaPaTYa_PReNSeS 8 673 04-08-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 07:39 PM