:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perişanım şimdi :(
canı@sı@52
Hayat mı garip yoksa biz insanlar mı? Ölümden öncesinde ve ölümden sonrasın da diye yemin etmişti iki küçük yürek.hiç kavuşamama ihtimali gözümüzün önünde tüm çıplaklıyla dururken bile. Sadece kelimeler de yaşanan bir masaldı aşk. Sonsuz maviliklerde gezdik ele ele,bazen dağın zirvesinde seyrettik dünyayı,bazen yemyeşil kırlarda papatyalar topladık,yetmedi gökkuşağından demetler yaptık sunduk birbirimize,sen benim ay yüzlümdün,ben senin sonsuz sevdan.yorulunca tutkunun rengi kırmızıda seviştik gizlice,ay ışığında yıkandık. Bir tek yıldızları şahit yaptık aşkımıza, çünkü bir tek onlar anlayabilirdi bu masal aşkı. Doktorların bile ilaç diye reçetemize yazdığı idik. Devamız sadece aşkımızdaydı.
Yargılayanları,kınayanları duymadık,dinlemedik. Biliyorduk ki bu anlatılamaz sadece yaşanabilirdi.Anlayanlar kıskandı bu yüce aşkı.Anlamayanların zaten aramızda işi olmazdı.

Yarım kalmışlıklar ve yaşanmamışlıklar bizi yordu,bekledik ki belki aşk geldiği gibi sessizce gider. Ama gitmedi,gidemedi. Ben geldiğimde sen gitmiş oluyordun,sen geldiğinde ben bitmiş oluyordum. Yorulan yüreklerimizi dinlendirirken,unutmaya bu aşkı yok saymaya çalıştık. Her seferin de gördük ki aşk hep bizimle. Biz aşkı uzaktan izlediğimizi zannederken aslında bizi izleyen aşkmış bunu fark ettik.
Aşk korkağı değilim diyerek kendimizi kandırdık, aşktan korktuk. Her gelişim de bu sefer son, konuşacağım aşka dair ne varsa diyerek geldiğim yollardan hep elimiz boş döndük. Uzaktayken çağlayan kelimeler yan yana gelince başka başka cümlelere büründü. Anlatmak istediğimizi değil,anlamsız şeyleri konuştuk.Ama gözlerimiz dilimizin kurduğu cümleleri duymadı bile,diller farklı farklı kelimeler kurarken,gözler sessiz ve sakince anlaştı.Belki de her yan yana gelişimiz de ayrılırken ki doyumumuz bundandı.Asl olan yüreklerdi ve o yürekler birbirlerinin ismini duyarlardı.Yetmez di bazen kelimelerde ki aşk,bedene bürünsün isterdik. Ve işte o zaman o nokta da tıkanır kalırdık. Yolları bilirken bildiğimiz yollarda kaybolmaya başladık. Bir labirente düşmüş gibi sürekli aynı yollarda dolanıp durmaya başladık.

Ey sevgili,ne dersen de bu yürek senin isminle yaşıyor. Dünyaya başkaldıran ben, bir tek senin kelimelerinde hayata küsüyorum. Bir tek sen canımı acıtabiliyorsun. Güçlü bir kadın gibi durduğuma bakma emi,gücümü aşkımdan alırken ,güçsüzlüğüm ise sensin. Hayatlar yeniden yıkılıp kurulabilir ama acıtılan bu yürek bir tek senin gülümsemenle can buluyor.
Bazen aşkla sohbet ediyoruz,birbirimize kavuşmak için harcadığımız zaman içinde "aşk ne alemdesin" diye soruyorum ona.Yüzünde ki kocaman gülümsemeyle yüreğime aydınlık vermeye devam ettiğini görünce anlıyorum ki o yüzyıllardır beklemeye alışkın ,sadece iki beceriksiz aşığın kavuşamamasıyla eğleniyor.

Ay yüzlüm, sevdanın en koyusunu yaşarken,hayat bizi mutsuz edebilir mi ?
Nefes alırken bile aşkı soluyoruz farkında değil misin? Ölümü yakınımda hissettiğim anlarda bile ölmekten değil,aşkımı sana anlatamadan bu dünyadan çekip gideceğimden korkmuştum. Aşk yaşama sebebimiz ise hayatın mutsuzluklarından bize ne.Yüreğim yüreğinde atıyorken,en koyu yalnızlıklarımda bile ismin geçince tüm dünyam bir anda kalabalıklaşıyorsa ve ben pervane sen ışığımsan ,söylesene sevgili ışığını söndürürsen ben ölmez miyim?

Seni sevmeyi seviyorum sevgili,sende sevilmeyi seviyorum. Baksana etrafına ikisini bir arada bulabilen kaç kişi var,çok az değil mi? Ve bunları bulabilenler zaten aşkı yaşayabiliyorlar. Hayatımız boyunca ya seviliriz,ya severiz. Hep sorgulamışımdır,seven mi olmak güzel sevilen mi olmak diye. Ama asıl hem sevilen hem seven olduğunda aşk ortaya çıkarmış,seninle öğrendim tüm bunları.
Öğretenim olmaktan vaz mi geçeceksin şimdi.

Ey sevdam yüreğim seninle atıyor,bunu unutma. Senden hiçbir beklenti içine girmeden sevdim seni. Buradayım,her zaman seninleyim.

Seni seviyorum yüreğimin ince sızısı
Ara
€BeRimSin
Bazen öyle şeyler yaşanır ki bilinçsizce dökülür ağızdan bu sözler. İki günde kararan hayat bir günde bir telefonla sanki yeniden aydınlanır. Sonsuza kadar kaybedildiği sanılana bir anda yeniden kavuşulur. Güneş bulutların arasından çıkar, gözlerin feri alevlenir, el kol gibi organlara sahip olunduğu hatırlanır birden. Enerji gelir tüm bedene, hareketlenir insan farkında olmadan. Herşey bitti sanırken yeniden başlanır yaşamaya.

Gülümsenir, gözyaşlarıyla ıslanırken yanaklar ...

Ne varsa dünyada bir rüya demek
Birazda hayatı boşvermek gerek
Her şeyin çaresi sevmektir sevmek
Hayat devam ediyor bak
En güzel şey mutlu olmak ..

Smile Smile

Yüreğine Sağlık ...
orhande
Ey sevdam yüreğim seninle atıyor,bunu unutma. Senden hiçbir beklenti içine girmeden sevdim seni. Buradayım,her zaman seninleyim.

Seni seviyorum yüreğimin ince sızısı

yüreğine sağlık çok hoş
Ara
gülay
Yüreğine sağlık
Ara
canı@sı@52
kirli bir çocuk yüzüyüm kapında
ama!dünyanın en masum bakışlarıyla bakıyorum sana
uzattım ellerimi şeker değil istediğim
yüreğini koy avuçlarıma
isyan eder gibi bakma yüzüme senden istediğim çokşey değilki sadece istediğim bana olan sevgini göm kalbine
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi Cıvıl Cıvıl Tüm Renkler ! # Pè®iM§ii # 7 666 06-17-2011, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Şimdi Degil.. ÇiLeK 5 855 12-15-2008, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Ağlıyorum şimdi canı@sı@52 0 684 10-28-2008, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: canı@sı@52
  Yarim Şimdi Neredesin Firari Fırtına 22 1,901 09-14-2008, Saat: 12:10 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Bir zamanlar yanan yüregim...şimdi buz kesti.. ÇiLeK 8 958 08-27-2008, Saat: 04:22 AM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:11 AM