:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sihirli Cümlee
canı@sı@52
SİHİRLİ CÜMLE
Aşkın bir büyüsü olduğuna inanırız hepimiz.öyledir de...Büyülü bir şeydir.İnsanı bulunduğu ortamdan bambaşka noktalara götürür. ve nitekim ilşikilerin bitmesinin en büyük gerekçesi aşkın büyüsünü kaybetmesidir.Bir çoğunuz duymuşsunuzdur" Aşkımız büyüsünü kaybetti"sözünü...Madem bir büyüsü var aşkın ve madem her aşık bir büyücü,öyleyse bu işe devam etmek gerek.Yani aşkın büyüsünü yok etmemek gerek.Her sihirbazın,büyücünün sihirli bir cümlesi vardır bilirsiniz.En yaygını hokus pokustur."abrakadabra" yada sim sim salabim diyenede rastlanır.Aşıkların da farkı yoktur.Onlarında sihirli bir cümlesi vardır.O cümle " seni seviyorum"dur.sadece "seni seviyorum" diyerek aşkın büyüsünün devamı sağlanamaz.Şapkası,tavşanı olmayan bir sihirbaz sahneye elini kolunu sallayarak çıkıp"hokus pokus" derse şapkadan tavşan çıkar mı?Demek ki önce bir şapkanız bir de tavşanınız olacak.Sonra elinizi şapkaya sokacaksınız ve tam o anda sihirli cümleyi söyleyip tavşanı çıkaracaksınız.Aşkın her anında söylenebilecek bir cümledir"seni seviyorum"Ama bunu söylerken bunu sevgilinize hem hissettirecek,hemde göstereceksiniz.
"seviyorum ya,bu ona yetmiyor mu?"diye sormayın,evet yetmez.arayıp sormazsanız,küçük jestler yapmazsanız,yani onun kahramanı,sihirbazı olmazsanız aşkın büyüsü devam etmez.İnsan sevdiği kişinin hep yüreğinde,hep aklında olmak ister.En küçük bir boş zamanında bile kendisiyle ilgilenilmesini ister.Dünyanın en sihirli cümlesi" seni seviyorum"u "seni seviyorum ama ,bu ara çok işim var görüşemeyiz"diye söylerseniz büyü falan kalmaz ortada."sen, öyle çok seviyorum ki işin canı cehenneme.Çok özledim hemen seni görmeye geliyorum"diyebiliyorsanız en büyük sihirbaz olursunuz.
Bir ilişkiyi ayakta tutmanın en gecerli yolu,aşkın büyüsünü yok etmemektir.Aşkın büyüsü kaybolursa,ilişki devam eder ama mutlu olurmusunuz bilmem.

Ara
angel_from_hell
coookk guzeldiiii ellerine saglikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
spL
Gerçekten doğru keLimeLer .
Ara
canı@sı@52
ıkımız ayrı sehırlerde aynı sewdsayla yasıyoruz telefonda konustugumuzda beraber aynı anda ayı ızledıgımızı hıssedıyoruz bazen aynı anda aynı kelımelerı kullanıruz belkı senden once bırcok kısı oldu hayatımda sewdım sanıp sewemedım dostlarım oldu elımı sıkarken arkama bıcak saplayan platonık asklarım oldu aylarca sewdım karsılık bulmadım gozyaslarım oldu degmıcek ınsanlara benj bırakıp gıdenler oldu bı elveda demedn ben tam hayattan bezdıgım anda buldum senj belkı bu sewda yıllarca dewam edecek bıtmıycek ben senjnle mutluyum belkj araya mesafeler gırecek yollar gırecek ama ben senj sewmeyı bırakmıvcam sewmek zorluklara katlanmaktır sewmek kalpte yasatmaktır ozlemını hasretını sewgısını yasatmaktır....ben senj sevdım ınanmadın ınan artık ıste bu sanal alemde nekadar kısı warsa duysun ben askımı cokk sevıorum ve cok osluyorm....duman gozlum ayrı sehırlrde olsakta ben senj hep sewecem allahan emanet ol yaz askımsın sen benjm ama sımdı yazda kalmadı bu sewda dewam edecek sonsuza kadar senı sevıyorum be duman gozlum....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 05:15 PM