:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pentagram^^ ŞeyTaN BuNuN NeReSinDe ?
renksiz
Telli sazdır bunun adı
Ne ayet dinler, ne de kadı
Bunu çalan anlar kendi
Şeytan bunun neresinde

Abdest alsan aldın demez
Namaz kılsan kıldın demez
Müftü gibi haram yemez
Şeytan bunun neresinde

İstanbul'dan çıkar teli
Ardıç ağacından kolu
Be allah'ın sersem kulu
Şeytan bunun neresinde

Boynuzu yok, kuyruksuzdur
Ayağıda çarıksızdır
Derdli gibi sarıksızdır
Şeytan bunun neresinde

Ara
Rituioo908
A cat with suspected Multiple Personality Disorder:As an experienced veterinary psychologist, I have treated many cats for a wide variety of conditions, including Feline Factitious Disorder (F.F.D.), Siamese Schizophrenia, Generalized Angora Anxiety Syndrome (G.A.A.S.), Hysterical Hairballs, Catnip Dependence, Finicky Personality Disorder, and of course, MPD (usually known as Feline Dissociative Disorder, multiple type).---------------------------------------------------------------------------------We offer wow power leveling and World of Warcraft Powerleveling, wow power leveling, Buy Cheap WoW Power Leveling, enjoy best service:cheap WoW Gold, WoW Gold, buy WoW Gold,
Ara
rocker_nergiz
Pentagram sağlam muzik yapan adamlar çok doğrudan sölemişler
yani her sokata gördüğünüz siyahlı insana satanist damgası vurmayınız dıyor kısacası
Satanistlik bir inançtır sorsam ne olduğunu onu bile bilmessiniz ki gezinin boş boş ortada
Ateist olmaktansa şeytana inanmak daha iyidir çünkü şeytanda tanrıdan gelmedir şeytana inanan tanrıya zaten inanmış olur mantıklı insanlar bunu gayette düşünebilir ama altını çizerekten (MANTIKLI)
Her gördüğün şeye şeytan deme..!

Ekleme için çok teşekkürler renksiz...
Ara
renksiz
aslında bi nevi biz kimsenin hayat tarzına karışıp neden öyle yaptın neden ona inandın demiyoruz ya da dış görünüşüne bakıp damga vurmuyoruz insanları yaftalamıyoruz yaptığımız işin de şeytanla alakası yok demek istiyor fikrimce =)
Ara
renksiz
bu arada rica ederim rocker_nergizSmile
Ara
Böcük
Aşık DertLi türküsü ..

Pentagram coverı ..

TeşekkürLer ..
Ara
€BeRimSin
İlginç bir şarkı, Teşekkürler ...
renksiz
rica ederim Smilehem ilginç hem güzel bi şarkı Wink
Ara
rocker_nergiz
Tabbi birde bu şarkının aslından biraz farklı bir şekilde söylemiş pentagram
Daha fazla olayların üzerine gitmek istemiş evet güzel bir bakış acısı seninkide
öyle demek istiyor ama anlayana demek istiyor onuda işte anlamayanlar da boş boş gezinir dururlar orta yerde ağızları boş laf yapar nasıl olsa alışkınlar ya benim bu konudan bahıs ederken sadece senden değil tüm topluluk olaraktan sölemiştim tatlım yalnış anlaşılsın istemem .(:
Ve herkes aynı değildir tabbikide...
Ara
renksiz
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tabbi birde bu şarkının aslından biraz farklı bir şekilde söylemiş pentagram
Daha fazla olayların üzerine gitmek istemiş evet güzel bir bakış acısı seninkide
öyle demek istiyor ama anlayana demek istiyor onuda işte anlamayanlar da boş boş gezinir dururlar orta yerde ağızları boş laf yapar nasıl olsa alışkınlar ya benim bu konudan bahıs ederken sadece senden değil tüm topluluk olaraktan sölemiştim tatlım yalnış anlaşılsın istemem .(:
Ve herkes aynı değildir tabbikide...

yok hayır yanlış anlamadım tatlım ben de genel olarak konuştum her hangi bi kişiyi baz alarak konuşmadım zaten Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cem Özkan ( Melek Yüzlü Şeytan ) CReATuRE 0 504 02-25-2007, Saat: 07:54 PM
Son Yorum: CReATuRE
  ask oyunu bunun adı, ayrılınca kalmaz tadı.. blue_belial 1 668 01-16-2007, Saat: 10:49 AM
Son Yorum: İLAYDA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:39 AM