:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şanışer-Yürüyorum Hasretin
ѕqρα кJмя
Yanlıışnokta.gif Tamamen olmasada yanlışnokta.gif
Yanımda olmaman her halûkarda yanlışnokta.gif
Yazdı 23nokta.gif08 şimdi alkışsmilev.gif inan gram haz vermiyor sahneler ve alkışnokta.gif
İhanet ! Pişmanlığın faydası şimdi gene Şer'i suçlayan Sarp bakış şimdinokta.gif
Seninleyken mutsuzdum öyle dedim sana ama çok mutsuz sevgilim Sarp asıl şimdinokta.gif
{Hasretiin} çok büyük ama var mı önemi? İnanmam ki görsemde gözlerinde o neminokta.gif
Diyemem ki kimseler susun ulan o benim ! O yeni sevgilin var ya unuttursun o beninokta.gif
Ben de denedim başkalarınısmilev.gif ama olmuyor kinokta.gif Hepsi dedi başka biri var içinde soldu o kinokta.gif
Yalnızımsmilev.gif olsaydın yanımda yeter bir sen refakatçimsmilev.gif Viceboy ve Efes Pilsennokta.gif

Nakarat : { Sezen Aksu }

Seni kimler aldı? Kimler öpüyor seni?
Dudağında dilindesmilev.gif
Ellerin izi varnokta.gif

Nasılsın hayatım? Nasılsın bugün? Bana cevap vermene gerek yok salakça gülümnokta.gif
Doğru değil yazdıklarım sen inanma banasmilev.gif zaten alışığım bana inanmamananokta.gif
Bana telefon ettin bugün hiç bir şey yok gibismilev.gif Şimdi canım çok sıkkın içmişim b*k gibinokta.gif
Hangi şarkımda ağladın ki? Doğru söyle ! Benim bunları yazmamın bir önemi yok di mi?
Çalınan tüm şarkılar bana senden bahsedersmilev.gif önemlisin sana demem alçakdasmilev.gif kahpedenokta.gif
Biraz ettim beddua ya Tanrım affedesmilev.gif duydum ha biriyle ev tutmuşsun caddedenokta.gif
Dudak büker Sarp içinde bi his var buruksmilev.gif Rap'se çelenkler sunar önüme kızlar sonunokta.gif
Son 1 yılda bütün hayatım hicran dolusmilev.gif Değiştirdi seni yasmilev.gif a**** k**** İstanbul'un !

Nakarat : { Sezen Aksu }

Seni kimler aldı? Kimler öpüyor seni?
Dudağında dilindesmilev.gif
Ellerin izi var
Ara
~uqqaLa~
harika harika harika ! =)
Ara
chuLsuzz péri!
wow..! süper...(saoL yamurr sarqıyı addın icin)
Ara
Rituioo908
just my two centsbump---------------------------------------------------------------------------------We offer wow power leveling and World of Warcraft Powerleveling, wow power leveling, Buy Cheap WoW Power Leveling, enjoy best service:cheap WoW Gold, WoW Gold, buy WoW Gold,
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beta ft. Sanıser - Hersey Aynı PesmisT GirL 1 482 02-11-2010, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: ArT!sH_ßaßy
  Şanıser ft. Bela - Cümleten Elveda. PesmisT GirL 7 692 09-13-2009, Saat: 12:26 AM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Pit10 ft. Şanışer - Ben Unutmadım. PesmisT GirL 3 1,638 09-10-2009, Saat: 08:50 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Şanışer ft. Makber - Halim Kalmadı PesmisT GirL 2 402 07-01-2009, Saat: 12:46 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Şanışer ~ *ikiLi Tiyatro PesmisT GirL 1 419 04-29-2009, Saat: 11:48 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:16 AM