:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KiM oLdUğUnU sAdEcE SEN BiLiYoSuN
sıla
saol Adem Smile

asında öyle hayırlı uğurlu olsun dencek biri yok henüz o öye içimden geldi yazdım bi gece hayatımda biri olsa diye düşünürken çıktı bunlar bi de gerçekten biri olsa düşün yani Wink
Ara
Qetesh
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol Adem Smile

asında öyle hayırlı uğurlu olsun dencek biri yok henüz o öye içimden geldi yazdım bi gece hayatımda biri olsa diye düşünürken çıktı bunlar bi de gerçekten biri olsa düşün yani Wink

Vayy bee! Oda olur inş bigünde gözlerimizle görürüz...

İçinden gelenleri dışına yansıtması çok güzel. Ben beceremedim, beceremiyorum ki hayatımda birisi olduğu halde böyle...

Yok yok ben aşk adamı değilim...
Ara
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vayy bee! Oda olur inş bigünde gözlerimizle görürüz...

İçinden gelenleri dışına yansıtması çok güzel. Ben beceremedim, beceremiyorum ki hayatımda birisi olduğu halde böyle...

Yok yok ben aşk adamı değilim...

aminnn inşallah olur o zaman görün siz beni Wink

aşk adamı değilmiş :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
Değilim . . .
Ara
dj_FoRzA
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Değilim . . .

Bi ŞArkI VAr YHAaa YALAN YALAn YALAn Big GrinBig Grin Ebru GÜNdes Sölüodu qaLİBa Big GrinBig Grin
Ara
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Değilim . . .

tamam değilsin bay muhalefetim benim Smile
Ara
Yenemuko
tamam işte o kişi benim saol cnm tşk ederim bu güzel yazı için Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam işte o kişi benim saol cnm tşk ederim bu güzel yazı için Big GrinBig GrinBig Grin

ne demek canım rica ederim hani açıklamıcaktık herkese dayanamadın di mi Big Grin

:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek canım rica ederim hani açıklamıcaktık herkese dayanamadın di mi Big Grin

:yikildim::yikildim::yikildim:

sorma aynen öle oldu dayanmadım parmaklarıma hükmedemedim açıkladım kızmadın demi bana Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sorma aynen öle oldu dayanmadım parmaklarıma hükmedemedim açıkladım kızmadın demi bana Big Grin

neyse artık herkes duydu kızsam nolcak Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Seni Sevdim €BeRimSin 3 568 04-06-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  "senİ sevİyorum sadece senİ sevİyorum" ÇiLeK 31 2,644 02-08-2011, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: history
  Nasıl Olduğunu Anlamadığım Bir Şekilde Seviyorum Seni … canı@sı@52 5 852 12-26-2008, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: canı@sı@52
  pckopatıma ve ademime.........şok şok şok pckonun resmi sadece burdaa..... GCLRNFNS 61 2,891 08-04-2007, Saat: 10:46 PM
Son Yorum: moby
  pckopata benden (yanlış anlamayın nan biz sadece arkdaşız ) djseninim 25 1,544 07-15-2007, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: usescrt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:10 AM