:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pişştt ben forumdan ayrılıyorum
piko
hadın herkez alla emanet olsun ya admın bey benı bı zahmet banlasan beklıyomBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bu nerden çıktı şimdi piko olmuyor böyle.
Ara
piko
olouyo oluyoo ben kımseye ulasamadım huseyın sen bı solesende banlasalarBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Söylesemde benim bir farkım yok banlamazlar banlanmak için bazı sebepler var bunları biliyorsun
Ara
piko
ılla onlarımı yapacaz Big Grin ne yapıyım o zaman sole
onu yapayım
:Big Grin
Ara
çilekli cuklat
yıne gıden herkez ben gıdıyorum dıe baslık acıyooo gıdıyosan kaparsın sayfayı gıdersın admın benı banla falan cok sacma baslık bunlar bnce.... admın gunde kac kısyle ugrasıyoo oooo herkes ben gıdıom dıe baslık acarsa adam yandı valla...Big Grin
Ara
piko
ben senı tanımam sen kımsın ben tanıdıklarım ıcın yazıyorum bız hanzo deyılız vedalasırzı heralde
Ara
çilekli cuklat
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben senı tanımam sen kımsın ben tanıdıklarım ıcın yazıyorum bız hanzo deyılız vedalasırzı heralde

sacma bence.......... bende senı tanımıyorummmmm Wink gordum ve cvp yazdım buraya baslık acmıssanda yorumumu yaparım Wink
Ara
_AL0n3_
ßyy .... Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bana laf at anında banlanırsın piko lütfen saygı sınırınıda unutma ban istemen bencede saçma istemiyorsan girmezssin kardeşim.oldu bitti bu kadar basit yaa.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:05 AM