:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Yalnız Yaşanmak Ister...
ßloodly_Darq
aşk yalnız yaşanmak ister iki kişi arasında geçen en güzel şeydir yapmak istedin herşey onunla olur.adeta kalbine sakladığın tek kişidir gitmesini istemezsin hiç sonra onu çok sıkarsın sonu ayrılık olur ardından vah vah tüh tühler yazıklar olsunlar hep böyledir yaşnmış herşey silinir gözünden lanetler olsunlar afedersiniz üzülerek söylüyorum şerefsiz demeler hep böyle gider edilmiycek laflar edilir.bu lafları söylerken içiniz acımaz çünkü rahat hissedersiniz kendinizi bu böyledir.aslında hep kızlar kullanır bunları haklılar mı kimi haklı gerçek acıyı çekmiş olanlardır ama kimisi laga luga olsun diye.bazılar dönüp arkalarına ben onunla şunu yaşadım diyemiyor derlerse acıları tazelenir diye korkuyor ama hata yapıyor.

yaşadığın herşey onunla güzeldi aslında bunun farkında olsanda içine oturur bakamazsın geçmişine aşk budur aşk arada bi arkanda yaşadıklarına bakabilmektir unutmamaktır acısının bile güzel olduğunu hissetmektir yaşamaktır yeri geldiğinde aşk budur...

bence lanet etmeyinde bi kerede sevdiğinizin farkına varın kötüsünü yaşasanız bile iyisini düşünün...

Ara
çilekli cuklat
Guzeldı Wink
Ara
ßloodly_Darq
Eyv. =)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana Yalnız Sana eRCi 4 306 04-12-2022, Saat: 05:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Y?llar sonra bir g?n?n?z b?yle olsun ister miydiniz? PaPaTYa_PReNSeS 3 274 04-06-2022, Saat: 01:27 AM
  A?k cesaret ister, kocaman bir y?rek ister. mscxcs 1 337 04-05-2022, Saat: 06:38 AM
  A?k cesaret ister, kocaman bir y?rek ister. mscxcs 3 284 04-05-2022, Saat: 06:35 AM
  Bazen o kadar yalniz hissedersin ki kendini eRCi 7 385 04-01-2022, Saat: 08:57 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 12:17 AM