:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye Haykırış / Özlemim ... (2)
orhande
özlem ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi yüreğine sağlık çok güzel olmuş
Ara
gülay
Yüreğine sağlık hasan
Ara
€BeRimSin
orhande Adlı Kullanıcıdan Alıntı:özlem ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi yüreğine sağlık çok güzel olmuş

Teşekkür ederim Orhan, Gözlerine Sağlık ..
€BeRimSin
gülay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğine sağlık hasan

Sağolasın Gülay (:
göк тαηєѕι
yüreğine sağlık canım (:
Ara
€BeRimSin
göк тαηєѕι Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık canım (:

Sağolasın meleğim, Gözlerine sağlık seninde ..
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sol yanımda bir boşluktu sadece elim orada idi sevdiğim, hep derdim ya sana hani sol yanımda hisset beni diye herşey oluruna varır diye bugün elimde ordaydı be sevdiğim. Hiç çekmedim biliyomusun oradan elimi! Bugün nedense kendimi yorgun hissettim, birde üstüne özlem eklenince sonum ne olacak diye çok düşündüm ...

Yinede arada elini sol yanina koyup hatirlar misin beni ? Yoksa hiç birsey hatirlatmiyor muyum artik sana ? ''Sonum ne olacak'' diye düsünürken, Sonumuzun senin ellerinden olacagi da aklina gelmis miydi sevgili .. ?
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yinede arada elini sol yanina koyup hatirlar misin beni ? Yoksa hiç birsey hatirlatmiyor muyum artik sana ? ''Sonum ne olacak'' diye düsünürken, Sonumuzun senin ellerinden olacagi da aklina gelmis miydi sevgili .. ?

Ölürüm sana ben ..
ѕαкℓı@мѕı@η
Pistt duymuyim bi daha öle sözler .. Napcaktik askim ?¨Bol bol sevicez birbirmizi ölüm yok Confusedmiley17:
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pistt duymuyim bi daha öle sözler .. Napcaktik askim ?¨Bol bol sevicez birbirmizi ölüm yok Confusedmiley17:

Ummahh tatlıma Confusedmiley17:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖzLemim Sana SevdiÄžim... €BeRimSin 6 709 04-11-2022, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevgiliye Haykırış / Özlemim ... €BeRimSin 40 5,600 11-04-2015, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: Beyaz
  Sevgiliye Mektup (Aşkısından Aşk'a) €BeRimSin 10 2,358 02-26-2009, Saat: 03:48 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Sevgiliye Haykırış / Özlemim ... (3) €BeRimSin 26 3,122 02-26-2009, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Kalpsiz Sevgiliye Aşksı@z 17 1,533 09-03-2008, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:01 AM