:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sargıbezi
sıla
hallucination__by_bagdrop.jpg

tutmuyor ellerim, yine kör yine sağır. gözlerimin önündeki perdeler ağır, çok ağır ruhum. yaralarını tutturdum boynuma 3 sargı beziyle.. tam tamına 3 sargı beziyle tutturdum boynum, boynum ağrıdı, taşıyamıyorum..

ve gözlerimden kanlar boşalıyor ve sonsuz yağmurlar ısrarla yıkıyor sokaklarını şehrimin.. ışıklar yanıp yanıp sönüyor. ben sürekli uyuyorum, ama sürekli uyuyorum. başka hiçbir şey yapmadan sürekli uyuyorum. gözlerimi ağırlığına teslim ediyorum uykunun. gözlerimi yumuyorum, açmamacasına..

bazen içerken ilaçlarımı hepsini birden yutup gitmek geçiyor aklımdan. aptalca olduğunu biliyorum, iniş çıkışlarını anlamlandıramayan insanlar için çözüm gibi görünüyor kimi zaman. çözmüyor, çözülüyorum.. yağa damlatılmış deterjan gibi.. yüzey alanım arttıkça sana dair, savunmasızlaşıyorum..

ben ruhum yaralarını sardım 3sargı beziyle, boynuma tutturdum, boynum ağrıdı.. bir yenisine yer kalmadı boynumda, kanayacak yer kalmadı ruhumda. kalmadı.. hiç kalmadı.. şimdi düştüğüm tüm yerler fışkırırcasına adını haykırıyor, şimdi ruhum çığlıklarını savuruyor geceye, şimdi ben yorgun.. çok yorgun.. yine uyusam, gözümü açınca geçer mi her şey?
Ara
çilekli cuklat
ben ruhum yaralarını sardım 3sargı beziyle, boynuma tutturdum, boynum ağrıdı.. bir yenisine yer kalmadı boynumda, kanayacak yer kalmadı ruhumda. kalmadı.. hiç kalmadı.. şimdi düştüğüm tüm yerler fışkırırcasına adını haykırıyor, şimdi ruhum çığlıklarını savuruyor geceye, şimdi ben yorgun.. çok yorgun.. yine uyusam, gözümü açınca geçer mi her şey?

guzeldı tatlımmmmmmm
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ruhum yaralarını sardım 3sargı beziyle, boynuma tutturdum, boynum ağrıdı.. bir yenisine yer kalmadı boynumda, kanayacak yer kalmadı ruhumda. kalmadı.. hiç kalmadı.. şimdi düştüğüm tüm yerler fışkırırcasına adını haykırıyor, şimdi ruhum çığlıklarını savuruyor geceye, şimdi ben yorgun.. çok yorgun.. yine uyusam, gözümü açınca geçer mi her şey?

guzeldı tatlımmmmmmm

saol bebeğim o senin kendi güzelliğin Big Grin
Ara
asi_ve_mai
keşke geçse...
her acı bir rüya gibi sanece uyanana kadar olsa...
belkide uyumamayı tercih ederdik...
ama acılar hayatın belkide diğer adı...
ya yaşayacaksın...
yada yaşatılacaksın...

yüreğine sağlık sıla güzeldi...
Ara
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık sıla, Çok güzel Satırlar gerçekten .. Teşekkürler.
sıla
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğine Sağlık sıla, Çok güzel Satırlar gerçekten .. Teşekkürler.

nerden buldun sen bunu Smile ben teşekkür ederim hasancık Big Grin
Ara
TutkuM
yine uyusam, gözümü açınca geçer mi her şey?

Teşekkürler Sıla ....
Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:33 PM