:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Benim Herşeyimsin ..
ѕαкℓı@мѕı@η
y1p6ngfkgmO27jSGQ7D3atFQDY9f_RyOiw_1QyTa...DWrvytVOjI
Sen gözlerimdin benim
Hiç tükenmeyen bir pınar misali
Süzülürken damla damla sular
Bazen ılık, yüreğinin sıcaklığında
Bazen buz kesmiş, kartal bakışlarında
Bakarken bazen, yıldız parlaklığında
Sen gözlerimdin benim..

Sen sözlerimdin benim
Dilimden dökülen bir çağlayan misali
Ve yatağına sığmayan bir nehir
Bazen bir çığlık sessizliğimde
Bazen bir sitem haykırışlarımda
Dökülürken dilimden, uçurumdan dökülür gibi
Sen sözlerimdin benim.

Sen ellerimdin benim
Rüzgarlarınla doldurduğun bir yelken misali
Bir sağa çekersin beni, bir sola
Bazen savurursun açık denizlere
Bazen vurursun acımadan kıyılarına
Başıboş dümensiz, kapılacakken girdaplara
Sen ellerimdin benim.

Sen yüreğimdin benim ..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Sen canımdın benim
Her canım yandıgında yanımda olan
Sen yarımdın benim bakısımdan bıle derdımı anlayan
Sen varlıgımdın benım butun varlıklardan en degerlısı olan
Sen dostumdun benım şimdilerde hasretıyle yakan
senı cok ozledım...

yuregıne saglık melegım..
Ara
BeYaZ MaSaL
Teşekürler......
Ara
€BeRimSin
85196780gp5.jpg
ѕαкℓı@мѕı@η
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen canımdın benim
Her canım yandıgında yanımda olan
Sen yarımdın benim bakısımdan bıle derdımı anlayan
Sen varlıgımdın benım butun varlıklardan en degerlısı olan
Sen dostumdun benım şimdilerde hasretıyle yakan
senı cok ozledım...

yuregıne saglık melegım..

Oy ben sana Kurban olurum .. Canim bitanem benim Nasill özledim seni bilsen.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BeYaZ MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler......

Ricalar .... ( :
Ara
asi_ve_mai
sen gözlerimdin benim...
senden başkasını görmeyen..
sen sözlerimdin benim...
senden başkasını söylemeyen...
sen ellerimdin benim...
senden başkasını hissetmeyen...
ve sen yüreğimdin benim....
seni senden çok daha fazla sevebilen...

yüreğine sağlık gerçekten güzeldi...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Tesekkürler ..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:

[SIZE=3]Yelken açtım aşkına ulaşmak için enginlere.Bir ümitle, senmiydin aradığım, yoksa ben mi?![/SIZE]
Rotasını bilmediğim bir limana doğru yola çıktım.Belki fırtınalar kopacak,engin dalgalar beni alacak koynuna ,sonsuza kadar.Kim bilir; belki bir tufan kopar alabora olur teknem,yaşamakla ölüm arasında bir tercih yapmaya bile şansım olmaz.Ama aşkım belki,güneşim olursun içimde dalgaların koynunda beni ısıtan.Belki sessiz sakin bir kumsala vururum,belki yem olurum balıklara.Ne farkeder ki,sen yoksan ve bu bedende can yoksa artık.Ya herşeyin ötesinde rotam açık ve sen bekliyorsan güneş gibi o sahilde,deymezmi yola çıkmaya.Eğer istersen aşkım duy sesimi.Duy sesimi ki,vereyim kendimi.Hangi şehirde,hangi limanda,hangi kumsalda olursan ol,elbet bulacağım seni.Güneşim ol ısıt beni sevginle.Isıt ki,aşkım hayat bulsun.Tekneme dümen ol,seni göstersin bütün rotalar.Başka bir limanda bulmak için seni ,duy sevgilim yola çıktım.Güneşim ol gel ısıt beni.

doga_02.jpg
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[SIZE=3]Yelken açtım aşkına ulaşmak için enginlere.Bir ümitle, senmiydin aradığım, yoksa ben mi?![/SIZE]

Rotasını bilmediğim bir limana doğru yola çıktım.Belki fırtınalar kopacak,engin dalgalar beni alacak koynuna ,sonsuza kadar.Kim bilir; belki bir tufan kopar alabora olur teknem,yaşamakla ölüm arasında bir tercih yapmaya bile şansım olmaz.Ama aşkım belki,güneşim olursun içimde dalgaların koynunda beni ısıtan.Belki sessiz sakin bir kumsala vururum,belki yem olurum balıklara.Ne farkeder ki,sen yoksan ve bu bedende can yoksa artık.Ya herşeyin ötesinde rotam açık ve sen bekliyorsan güneş gibi o sahilde,deymezmi yola çıkmaya.Eğer istersen aşkım duy sesimi.Duy sesimi ki,vereyim kendimi.Hangi şehirde,hangi limanda,hangi kumsalda olursan ol,elbet bulacağım seni.Güneşim ol ısıt beni sevginle.Isıt ki,aşkım hayat bulsun.Tekneme dümen ol,seni göstersin bütün rotalar.Başka bir limanda bulmak için seni ,duy sevgilim yola çıktım.Güneşim ol gel ısıt beni.

doga_02.jpg

1133969708364ab.gif

YUREGIMIN YARISI

[SIZE=3]Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmazdı beni. Kendimi zor günlerin adamı görürdüm ya, hiçbir güçlüğün beni, bırak yıkmayı, sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.

Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden, hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum. “Tasalanma” diyeceksin, tasalanmayayım; ama, kendime bakıyorum da birkaç umut kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum.

Nerede olduğunu bilmek ya da döneceğin umuduyla yaşamak da kandırmıyor beni. Her sabaha sensiz uyanmaktan, her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum “uyuduğum uykuları”…

Ve geceler… Ne yıldızları görüyorum ne gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar uzun olduğunu görüp şaşırıyorum.

Bildiğim bütün hasret şarkılarını art arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum.

Senden bir iz göreceğim diye sokaklara çıkmıyorum artık. Bu kentin her yerinde sen varsın biliyorum.

Yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile.

Bekleyeceğim seni. Zor olacak, çok zor olacak; ama, bekleyeceğim. Bu yarım yüreğin diğer yarısı, yani sen…Geleceksin değil mi?
[/SIZE]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim İçin Ağlar mısın? lover 5 574 04-13-2022, Saat: 04:16 PM
Son Yorum: wildfang
  sen benim canımsın(eyecremda) CeYDa HaNDe KeSiM 3 443 04-12-2022, Saat: 07:40 PM
  verecek umudum kalmadi benim soyle 1 344 04-12-2022, Saat: 01:36 PM
  Ölüm Benim Koynumda tatlı_cadı 3 326 04-12-2022, Saat: 02:12 AM
  Gece Olunca Başlar Benim cehennemim.. ZeNiTH 3 321 04-11-2022, Saat: 04:33 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:46 AM