:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
masKeLi HatuN xD
duyqushh
ayyhhh reziL oLdum resmenn yaa direk konuya geçeyim...
şimdii öğle gibi o sıraLarda evde kimse yok bende temizLik yapıom faLan işte ama haLim iğrenç.. Big Grin Dedim şu işLerLe uğraşırken yüzüme maske yapamda öyLe dursun fiLn nysee bnm böyLe saç baş birbirine girmiş böLe reziLLik diz boyu..:yikildim:
Sonra işte ziL çaLdı o sırada bnde arkadaşımı çağırmıştım o geLdi diee pat die açtımm kapıyııı...anammmmm bide ne qöreyim karşımdaa sitenin kızLarıyLa topLuca asıLdığımız çocukk hiii dedim Big Grin Çocuk annene bişi sorcaktım dedi yok dedim pat die kapattım daha fazLa görüntü kirLiLiği yaşatmamak için..:yikildim: neyse dedim bu akşam oLayı unutturaLım böyLe süsLendim püsLendim sokağa indim çocuk bni gördü ve laf şu ''oo duyqu küsmüyüz yoksa bu arada kapıyı kapattın burnuma qeLdi burnum acıdı qaLiba burnumda bazı hasarLar var '' :yikildim:dedi acıdım çocuqaa yawss Big Grin sonra qittim pişkin pişkin hiç bişe oLmamış qibi bişe oLmaz qeçer qeçer dedim :yikildim:

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
ayyyyyyyyyyy Big Grin Big Grin
Ara
duyqushh
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
duyqushh
itiraf dediğin işte böle olur Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
itiraf ediyorum o kapıya burnu çarpan çocuk benim Tongue

asdf :yikildim:
Ara
duyqushh
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:itiraf ediyorum o kapıya burnu çarpan çocuk benim Tongue

asdf :yikildim:

kesin cnm orası öledir :yikildim:
Ara
MorciveT
Anı Smile mı yoksa Big Grin
Ara
duyqushh
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anı Smile mı yoksa Big Grin

hayırr rezil oldugumun itirafı Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
İtirafa bek bee işte budur süpersin.İtiraf böyle olur.
Ara
Qetesh
Çocuğa küfür etsen daha iyi olurmuşTongue...

Birde çocuk senin maskeli tipsiz halini gördükten sonra bidaha yanından bile geçmezTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:18 PM