:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inanmıyoruuuuuuummmmmmmmmm !!!!!!!!!
CaNaT
Bende buldum Smile Hemde süper O Smile
Ara
asya
iyi de yakışıklı olması neyi değiştirirki adam oLmadıktan sonra
doru kişiyide canım sen arama o seni zaten emin ol bi şekilde bulucakdır aranarak buluncak birşey değil sevgi çünkü öyle birşeyki hiç ummadığın anda cıkıyor karşına
sakın yanlış anlaşılmasın şimdiki erkeklerin çoğunda sevmekden çok başka şeylere önem veriyorlar ve hep daha fazlası ve ben şu zamanda kimseyi gerçekden samimi görmüyorum!
Ara
sıla
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzel ifade etmişsin BarBie seninle hem fikirim.
Başka söylenecek söz yok zaten. Bende Kızların Aşık olmadığını görmedim onlarda ayran gönüllü günümüzde olmuyormu.
Aslında bunu yazarken Genelleme olarak yazmıyacaktın bütün erkekler kızlar aynı deyildir. bunu bilmek gerek

ben genellemedim inanmıyorum dedim olanlar vardır arada ama 100kişiden 10u belki gerçekten aşıktır diğerleri beğeniyo hoşlanıyo fln bence bu benim fikrim tabiki
Ara
_BarBie_
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzel ifade etmişsin BarBie seninle hem fikirim.
Başka söylenecek söz yok zaten. Bende Kızların Aşık olmadığını görmedim onlarda ayran gönüllü günümüzde olmuyormu.
Aslında bunu yazarken Genelleme olarak yazmıyacaktın bütün erkekler kızlar aynı deyildir. bunu bilmek gerek

Bilende var bilmeyende . . .SmileSmile Yaşayıp öğrenicez hepimiz . . .Her iki cinste de var bu aşık olamama yada olduğunu sanma . . . Önemli olan er yada geç gerçek duyguları hissetmek hissettirebilmek değil mi ? SmileSmile
Ara
sıla
_BarBie_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tıpkı bi ben gibi ! SmileSmile Buldum onu . . . Smile
Birbirimizi bulduk . . . SmileSmile

ohh şanslı bi arkadaşımız ne güzel maşallah darısı başımıza Smile
Ara
dj_FoRzA
YA Aşk DEdiğiNİz BEnce GEçici Duygu YOqunluqu ZAMAnLA GELİr GEÇer AMa sewgi BAkidir We KAlıcıdır. O yÜZden HangiMİZ TAm ANLAmıYLA KAlıcı AŞık OLdUk ki??...
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben genellemedim inanmıyorum dedim olanlar vardır arada ama 100kişiden 10u belki gerçekten aşıktır diğerleri beğeniyo hoşlanıyo fln bence bu benim fikrim tabiki

ama bu kızlar içinde geçerli artık 100 kişiden 10u aşık we yalansız
Ara
_BarBie_
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohh şanslı bi arkadaşımız ne güzel maşallah darısı başımıza Smile

Darısı cümlenizin başına SmileSmile
Ara
günahkeçisi
_BarBie_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilende var bilmeyende . . .SmileSmile Yaşayıp öğrenicez hepimiz . . .Her iki cinste de var bu aşık olamama yada olduğunu sanma . . . Önemli olan er yada geç gerçek duyguları hissetmek hissettirebilmemek değil mi ? SmileSmile

yapılması gerekn en dogru açıklamayı yatpın barbie tşkler Smile
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ben gerçekten asık oldum desem mi Big Grin evet demeliyim yoksa beni keser gelin hanım Big Grin

gerçekten aşıksan korkudan deme bebeğim içinden geldiği için de Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:17 PM