:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inanmıyoruuuuuuummmmmmmmmm !!!!!!!!!
Qetesh
Alıntı:NAsip işi KIZLAr Bu İŞLEr BeLLi OLMAz AMa SİZ NErde sizi ÜZEn Sizi AÄžLATAn Sizi SEWmEYEn WArsa ONLArı SEwersiNiz.. siziN içiN ÖLümü GÖzE AlanLArı Hİç GÖrmessiNİz.. BeLKİde BU yüzDEn KAYBEdiOsUNuz...

Valla ben Mecnun gibi sevenide gördüm, günlük aşklar yaşayanlarıda gördüm. Erkek sevmez diye bişey yok. Siz doğru erkeği seçmeyi bilmiyorsunuz...
Ara
dj_FoRzA
Bu DEwirde PARA, puL, YAkışıKLı oLMAsı Vs Vs Ö.dEğiL Adam gibi Sizi BEniMsesiN siZE sahip çIKsIN, Adam Gi,bi Yüreği OLsUN YeTer BE Ark.LAr
Ara
sıla
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu DEwirde PARA, puL, YAkışıKLı oLMAsı Vs Vs Ö.dEğiL Adam gibi Sizi BEniMsesiN siZE sahip çIKsIN, Adam Gi,bi Yüreği OLsUN YeTer BE Ark.LAr

adam gibi yüreği olan birini bulsam valla ki bakmıcam para pul ama o da yokkkk Tongue
Ara
_AL0n3_
evet öyLe
ama dioruz ya sadece karşı tarafn sevmesyLe oLcak iş deiL bu Sad
inş. herkes aradığı sevqiyi buLur ne dieLm:--/
Ara
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla ben Mecnun gibi sevenide gördüm, günlük aşklar yaşayanlarıda gördüm. Erkek sevmez diye bişey yok. Siz doğru erkeği seçmeyi bilmiyorsunuz...

doğru erkek olup olmadığını nerden bilcez ki peki :?
Ara
_BarBie_
..Gerçek sevginin ne anlama geldiğini bilmeyen yüzlerce insan var . . Kaşına gözüne vurulmak deildir sevmek SmileSmile ... Yani Nasıl sevdiğine bağlı birazda ... Sevmek var ,, Sevmek var ! Smile Her çeşitini gördüm önemli olan bi et parçasına aşık olmak deil ... SmileSmile Ufacık bi kıpırtıyı aşk sanan kişiler çoğunlukta günümüzde ... Haketmek lazım kısacası sevgiyi ... Sen inanmıo olabilirsin ama ben her şekilde inanıorum . Çünkü her insanın bi kalbi var SmileSmile Öyle yada böyle severler ,, önemli olan doğru insanı bulmaktır doğru kişiyi sevmektir hissettirmektir aşkını . . . SmileSmile Umarım en kısa zamanda bulursun . . . Yada o seni bulur . Wink
Ara
EndLess
Sen BuLdun mu ,Barı....SmileSmileSmileSmile
Ara
_BarBie_
Tıpkı bi ben gibi ! SmileSmile Buldum onu . . . Smile
Birbirimizi bulduk . . . SmileSmile
Ara
günahkeçisi
ama ben gerçekten asık oldum desem mi Big Grin evet demeliyim yoksa beni keser gelin hanım Big Grin
Ara
Aşksı@z
_BarBie_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:..Gerçek sevginin ne anlama geldiğini bilmeyen yüzlerce insan var . . Kaşına gözüne vurulmak deildir sevmek SmileSmile ... Yani Nasıl sevdiğine bağlı birazda ... Sevmek var ,, Sevmek var ! Smile Her çeşitini gördüm önemli olan bi et parçasına aşık olmak deil ... SmileSmile Ufacık bi kıpırtıyı aşk sanan kişiler çoğunlukta günümüzde ... Haketmek lazım kısacası sevgiyi ... Sen inanmıo olabilirsin ama ben her şekilde inanıorum . Çünkü her insanın bi kalbi var SmileSmile Öyle yada böyle severler ,, önemli olan doğru insanı bulmaktır doğru kişiyi sevmektir hissettirmektir aşkını . . . SmileSmile Umarım en kısa zamanda bulursun . . . Yada o seni bulur . Wink

Çok güzel ifade etmişsin BarBie seninle hem fikirim.
Başka söylenecek söz yok zaten. Bende Kızların Aşık olmadığını görmedim onlarda ayran gönüllü günümüzde olmuyormu.
Aslında bunu yazarken Genelleme olarak yazmıyacaktın bütün erkekler kızlar aynı deyildir. bunu bilmek gerek
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:59 PM