:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okuldan kaçtım :(
nesil!
arkadaslar yardım edin saat 7 ve babam as sora gelicek okuldan kaçtık 10 kişi ailelerimizi aramıslar offff babamda annemi aramıs annemde beni aradı offf off off kafayı yicemmm Sad(Sad:??
Ara
_AL0n3_
noLcak kaçtysan ben hep kaçıorum Big Grin
arkadaşn doum gününü kutLadık bzm arkadaşLarın çou qeLdi zaten önemLi dersLer yoktu de Big Grin
Ara
dj_FoRzA
MErak EtMe BiŞEy OLmUo BEn HEsaPLAdIm 9 Ay süreN dersiMe SAdeece 25 qün qiTMşimBig Grin OkUldan Ewi AradıLAr SoNuc Ne Oldu bİLiO Musun... BenCe ÖğReNMeBig GrinBig Grin ALLAh YArdımcıN OlsUn Big Grin iyi BirisiYdiN be Big Grin
Ara
_AL0n3_
senn 25 gün ama 1 günLk devamszLıqı bu kadar büyüttüğüne göre bence fazLa devamsızLık yapmıodur Big Grino yzden sncunuz aynı olmaz Tongue
nese olsn canm korkma babanı sen tanrsn onn kzmayacğı bi bahane buL (:
Ara
dj_FoRzA
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senn 25 gün ama 1 günLk devamszLıqı bu kadar büyüttüğüne göre bence fazLa devamsızLık yapmıodur Big Grin
nese olsn canm korkma babanı sen tanrsn onn kzmayacğı bi bahane buL (:

BEnce BAHAne buLMAsıN NE dersE dEsin PişkiNliğiN sOn DamlasI Big Grin İnş BAbanın ElLeri HAfiftirBig GrinBig Grin:teytey:
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
eheue lise dönemlerim geldi aklıma aynı durumu bende yasamıstım Smile

Korkmana gerek yok herzaman doğruları söyle sonra pişman olma unutmaki onlarda o dönemlerden gecmişlerdir Wink babanın anlayısla karsılıcagına eminim..
Ara
Qetesh
Yaa gülermisin ağlarmısın hesabıBig Grin...

Bence hiç kendini yorma, gerçeği söyle.. Yalan söylemek sana bişey kazandırmayacak...

En azından dürüst olmuş olacaksın..
Ara
nesil!
ben geldmmm Big GrinBig Grin dün babam eve geldi direk nerde dedi benden için snra içeri geldi naaptın bgn dedi iyiyim ddm Big Grin snra iyimisin ddi sasırdı Big Grin bnde gülmeye basladımBig Grin snra oda neden kaçtın dedi hocayı sevmiodm dedm Big Grin oda hoca sevlmeynce okuldan mı kaçılır dedi Big Grin bnde yok ddm snra müdür yardımcınız aradı dedi yoklama kağıdı ortada yokmus dedi onu da bsm ark alıp yırtmıstı Big GrinBig Grin kaçan arklardan Big Grin heryeri aramıs mdr yardımcınız bulamamıs diyince bn gülmktn yerlere yattım ona sinrlendi azıcık Big GrinBig Grin
Ara
nesil!
evet doğru dürüst kaçma alıskanlığım yoktur Big Grin
Ara
oguz19
arkadaşlar okuldan kaçın hele lise ilköğretim kesinlikle kaçın Big GrinBig Grinyani bu gerçekten zevkli olmakla birlikte yaşanması gereken bir durumdurBig Grin ama tadını kaçırmadan sınıfta kalmaya gerek yokBig Grinben liseyi bitirdiğim sene tam 44.5 gün devamsızlığım vardı sınıfta kalmaya gerek yokBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:51 PM