:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevenler Mutlu Olmaz..
tatlı_cadı
G?zbebeg?mden sen ben?m her ne kadar bu s?z? a?z?mdan duymasanda
b?yle d???n?yordum seni. Ve ?imdi yoksun ; hi? bir ?ey g?rem?yorum art?k.
Seninle ilk tan??t???mda dikkat?m? ?eken farkl? olu?undu ve hayat?ma ilk defa netten b?r? d?kkat?m? ?ekmi?ti ; s?zler? ve hayat? i?ime i?lemi?ti. Her ?ey kend?l?g?nden ba?lam??t? ve ne oldu?unu anlamadan yollar?m?z ve y?rekler?m?z b?rle?t? sank? penbe bulutlar ?zer?nde u?uyordum ama b?r g?n d??t?m.

HAYATIMIZA H?? ?STEMEDIGIMIZ BIR ANDA AYRILIK GIRDI .

Evl?yd? ve kocas?na ger? d?nmes?hayat?m? tar?f edemeyeceg?m ?ek?lde alt ?st ett? nerede oldu?unu b?lmeden ondan b?r haber alamadan onsuz ge?en g?nler? t?ketmeye ba?lad?m. Bu ben? intihar?n e?i?ine kadar get?rd?
Yalvar?yordum allah?ma ne olur b?raz cesaret ver kend?m? ?ld?rey?m d?ye
Hayat?mdan ??kt???ndan ber? bak??lar?m,y?re?im,kapkaranl?k donuk.
Sen benle ben? de?il kend? sevg?n? severken,ben sadece sen? sevg?l?m sana ait olanlarla.Ne yaz?kk? hala sev?yorum sen?.Ben ben? sorarsan tar?f edemeyeceg?m b?r karanl???n i?indey?m.D??T???M? ??KT???M? B?TT???M? BILE BILE HALA SENI SEVIYORUM ANLIYORMUSUN GELMEYECEGINI BILE BILE SEVIYORUM.ANLIYORMUSUN SEVIYORUM SEVIYORUM SEVIYORUM
ALLAHIM ALLAHIM AL CANIMI KURTULAYIM BU HAYATTAN BU ??LEDEN BU EZIYETTEN
?l?m ben?m soy ad?m art?k ve s?z verd?m kend?me art?k sevmeyeceg?m zaman ald? g?t?rd? sen? ve ben? b?t?rd? s?yle mutlumusun ?imdi:
Ben? sorma ne haldey?m ne yaz?kk? hala sev?yorum
sen? ve g?ven?m? y?t?rm?sda yen?den sana inanmaya haz?r b?r ses bekl?yorum.
Her an akl?mda her an ruhumda her an ben?mles?n dalgalarda sen?n ses?n? duyuyorum . Ald?g?m her solukta ci?er?me sen? ?ek?yorum.kADEHIMDEKI ?ARABIN KIZILLI?INDA YUDUM YUDUM SENI ???YORUM .Ve hi? gelm?yeceg?n? b?le b?le sen? d???n?yorum d???neceg?m var oldu?un s?rece .Biliyormusun bana b?r kere g?lmen i?in sah?p oldu?um her ?ey? vermeye haz?rd?m.Fark?nda olmadan baglanm??t?m,her ?ey kend?l?g?nden geli?mi?ti sen?nle arkada? oldu?um i?in kend?m? d?nyan?n en ?ansl? insan? daha yak?n olamad?g?m i?in ?ok ?anss?z hissed?yordum
Ded?mya ?l?m ben?m soy ad?m.ad?m mesut ama baht?yar,mutlu olamad?m
bu hayattta tam yakalad?m derken derken kaybett?m sen? hayat?ma g?rd?n ve
??kt?n sadece res?mler?n kald? bende nac?zane res?mler?n ?ok d???nd?m yakay?m d?ye k?yamad?m b?l?yormusun gece saat 04 olmu? ve ben sarho?um i?iyorum i?iyorum sadece i?iyorum.Yokk? XXX d?ye b?r i?k? sadece onu i?ey?m.
Allah?m del?r?yorum gal?ba bana ne oldu ben sana ne yapt?m bana bu cezay? verd?nkurtulam?yorum kend?m? bulam?yorum.Gal?ba en g?zel? bu hayatttan kurtulmak ?l?m ben?m kurtulu?um kurtulmak kurtulmak kurtulmak
?l?m ben?m kurtulu?um.Oysa neler d??lemi?tim sen?nle beraber sevd?m anl?yormusun sevd?m .Her?ey bombo? bundan sonra ben ya?am?yorum k? ??p?? olmu?um df?lenc? olmu?um yada derbeder farketm?yor sen olmad?ktan sonra Kend?m? tesell? ed?yorum ?l?m? d???nerek saat05 olmu? nerdeyse sabah olacak d???n?yorum ben?m sonay?m vard? nerde sonay?m nerde istiyorum d?yorum ama yok yok yok Hi? olmayacakta mesut gene ??kt? gene b?tt? gene arkadan vuruldu her zamank? g?b? ben?m esk? ?atafatl? hayat?m b?tt? sendem? anlad?n terk ett?n beno? hi?mi sevg?n yoktu bana saat 5.30 ve ben agl?yorum allah kahrets?n i?kim b?tt? en yak?n arkada??m sevg?l?m i?kim b?tt? en sad?k dostum herhalde i?kikald???m yerm? b?r in?aatta kend?m? tecr?t ett?m orada kal?yorum hayatm? ben zaten ya?am?yorum ya?amak istem?yorum ya?ayan ?l?y?m ben evet ya?ayan ?l? bak hayat?m sak?n kend?n? su?lama her koyun kend? bacag?ndan as?l?r ben de kend?m? b?lmeden istemeden kend? bacag?mdan ast?m b?r boynuma ge??reb?lsem cesaret?m olsa h?? durmayacag?m
saat 06ferd? d?nl?yorum gar?pler ??le ?eker a?ka d??er cefa ?eker nalet olsun yazam?yorum ben? fena etk?l?yor Oh be sevg?l?m geld? yak?n arkada??m b?r tanem i?kim geld? enyak?n dostum sagolsun 1 kol? ?arap get?rd? bana ??kmak istem?yorum bu insaattan burada kalacag?m ya benl???m? bulam?yorum ya k???l???m? kahred?yorum saat sabah 6.30ve ben gene ?l?m? d???n?yorum olamaz ben bu kadar zay?f de?ilim ya?am?m boyunca hi? ?l?m? d???nmed?m bana ne oluyor yarabb?m ben ney?m ne oldum ne olacam benm? ben? b?rak .
Can?m sen kend? hayat?n iyi olsun bana yeter
YETERKI SEN ?Y? OL BEN BILEYIM BU BANA YETER
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutlu adamın gömleği sıla 0 424 02-24-2011, Saat: 03:14 PM
Son Yorum: sıla
  Yaşamı sevmek ve Mutlu olmak sıla 1 557 02-24-2011, Saat: 02:29 PM
Son Yorum: astro