:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediorum erkekLer çok aç gözLü:P
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmiorum ama bnm yaşadıgım yerde öle abaza oLan kız yok :yikildim: sizin orda varsa biLemem arkadaşımmm Big GrinBig Grin

istanbulda yaşıosun arkadaşım etrafına ii bak Big Grin 2154 kişiden 245 kişisi bu abaza kesmden oluşuo Big Grin
Ara
çilekli cuklat
bebekımmm sana katılıorummm yaaaaaa Big Grin bı bakıslarııı varrr yuhhh dıyorum vallaa
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebekımmm sana katılıorummm yaaaaaa Big Grin bı bakıslarııı varrr yuhhh dıyorum vallaa

artık abaza sadece erkekler değil ek olarak kızlarda herkes bunu kabul etmeli bence Big Grin
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:artık abaza sadece erkekler değil ek olarak kızlarda herkes bunu kabul etmeli bence Big Grin

vallaaa ben begendıgım cocuga gıdp derım hos kaptım senden dıye oleee bakmm yıcek gıbı :yikildim:
Ara
duyqushh
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebekımmm sana katılıorummm yaaaaaa Big Grin bı bakıslarııı varrr yuhhh dıyorum vallaa

evet baLım yha hakLısın erkekLer çok abaza ama nedense bunLarı kabuLLenemioLar ve kızLara suç atmaya başLadıLar :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet baLım yha hakLısın erkekLer çok abaza ama nedense bunLarı kabuLLenemioLar ve kızLara suç atmaya başLadıLar :yikildim:

suç atmıorum ben kimseye Big Grin ama artık bu böyle erkeklerin oldugu kadr kıslarda yapıo Big Grin
Ara
duyqushh
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallaaa ben begendıgım cocuga gıdp derım hos kaptım senden dıye oleee bakmm yıcek gıbı :yikildim:

hıhhhh bak gördünmü günahkeçisi arkadaşım biz öLe abaza bi tip değiLizzz öLe erkekLeri yicek gibi bakmayızzzz... Big Grin saoL canımın içi bana desteğin için Smile
Ara
çilekli cuklat
:teytey:
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıhhhh bak gördünmü günahkeçisi arkadaşım biz öLe abaza bi tip değiLizzz öLe erkekLeri yicek gibi bakmayızzzz... Big Grin saoL canımın içi bana desteğin için Smile

bebekımmm ne dıon sennn yaaaa yuruuu kım tutr senı ben arkandayım :yikildim: bakmasınlar kardesım bısde dalga gecmeyelım onlarla:yikildim:
Ara
günahkeçisi
ikiye tek olmuyo böylee imdattt yardımmm edinn banaadaaaaa
Allah dişilerin gazabından korusun diye boşuna demiyolarmış Big Grin
Ara
_AL0n3_
o kızLarın abazaLıqına da katLıorm artık dolu aßaza kız var ahh ahh nerde o eski hanm hnmcık terbiyeLi adabLı kızLar Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 401 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 395 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 937 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,131 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  Siz Erkekler buon_fortuna 5 360 04-13-2022, Saat: 09:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:29 PM