:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cinnet
sıla
dün bu filmi izlediiimmmmm !!!!!!!

CİNNET

timber_falls.jpg Filmin posteri için resme tıklayın Orjinal Adı: Timber Falls

Yönetmen: Tony Giglio
Oyuncular: Josh Randall, Brianna Brown, Nick Searcy, Beth Broderick

Senaryo: Tony Giglio, Daniel Kay
Görüntü Yönetmeni: Toby Moore
Müzik: Henning Lohner
Kurgu: Peter Mergus
Tür: Korku, Gerilim
Süre: 100 dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: Özen Film
www.ozenfilm.com.tr

Editörün Notu: Genç bir çiftin, dağda geçirdikleri bir haftasonu tatili cehenneme seyahate dönüşür...

Konu: Mike (Josh Randall) ve Sheryl (Brianna Brown) Batı Virgina’nın sarp ve kayalık dağlarında çadırlarını kurarlarken, başlarına gelebilecek en kötü şeyin böcekler olduğunu düşünürler. Karşılacakları olayların bir kabus olduğundan haberleri yoktur...

Sheryl ortadan kaybolur... Mike ormanda tek başına Sheryl’ı ararken yardım edebileceğini söyleyen ürkütücü bir kadınla karşılaşır...

Mike aslında en son ihtiyacı olan şeyin bu kadının yardımı olduğundan habersizdir... Korkunç bir dizi olaydan sonra Mike Sheryl’ı bir kulubenin duvarları mumlar ve haçlarla kaplı bodrum katında bir masaya bağlı olarak bulur...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Daha dün gibi izlediğim gün ahh ahh ..Öyle korkunç değil ya fazla Smile
Ara
€BeRimSin
Merak ettim nasıl bir film ise Big Grin İsme bak Cinnet Waowww :eek: :eek: Big Grin
sıla
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Daha dün gibi izlediğim gün ahh ahh ..Öyle korkunç değil ya fazla Smile

korkunç değil de tırsıyo insan geriliyosuunnnnnn Big Grin
Ara
sıla
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merak ettim nasıl bir film ise Big Grin İsme bak Cinnet Waowww :eek: :eek: Big Grin

izle bence Wink
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:korkunç değil de tırsıyo insan geriliyosuunnnnnn Big Grin
ben beğendim ama sadece bi sahnesi iğrençti elimde hissettim sanki ıyyyBig Grin
Ara
sıla
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben beğendim ama sadece bi sahnesi iğrençti elimde hissettim sanki ıyyyBig Grin

ıyyyyy ilk sahnesi di mi bence de iğrençti böööööğğ :boo
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
evet orası ayyy hatırlayınca bi tuhaf oluyorum Smile
Ara
sıla
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet orası ayyy hatırlayınca bi tuhaf oluyorum Smile

hıhı ben bi de daha dün izledim :S
Ara
günahkeçisi
sanırım en kısa znmda bu filme gidiorum Big Grin Big Grin aslında dün seninle gelicektim ama arkadaşın wardı hih hih
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:40 PM