:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seninle ölmek istiyorum
Masal_yuzLu
[flash]http://slaytizle.cicoz.net/tvideo/pp65.swf[/flash]

SENİNLE ÖLMEK İSTİYORUM

Dağ başında bir avcı kulübesi
[b]Yerle diz boyu kar [/b]
[b]Ocakta ateş [/b]
[b]Dışarda rüzgar [/b]
[b]Hadi gel [/b]
[b]Önce sevişmeliyiz uzun uzun [/b]
[b]Yerdeki ayı postunun üzerine uzanmalıyız [/b]
[b]Bütün vücudunu santimetrekarelere ayırıp [/b]
[b]Birer birer öpmeliyim [/b]
[b]Ve sonra sımsıkı sarılmalıyım sana [/b]
[b]Böylece ölmeliyiz [/b]
[b]Aradan yıllar geçip [/b]
[b]Bizi buldukları zaman [/b]
[b]Etlerimiz çürümüş olsa da [/b]
[b]Kemiklerimiz ayrılmamalı birbirinden [/b]
[b]Hadi gel [/b]
[b]Nefes almak hüner değil [/b]
[b]Seninle ölmek istiyorum.[/b]

[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.resimlerindir.com/data/media/61/ayrilik.jpg][/url]
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
image-7BA7_48FF7FB2.jpg

Emeğine Sağlık Sözlerini Böyle Yaptım Bende Beğenmen Dileklerimle Smile
Ara
Qetesh
Çok etkileyici...

Tşkler...
Ara
duyqushh
emeğine ve yüreğine sağLıkkk Smile
Ara
Masal_yuzLu
Tşkler arkadaşlar Sad
Bu flash 3 yıldır her zaman okudum ve her seferinde derin DUYGULAR hissetiğim bir çalışma Her kim yaptıysa tbrk etmek gerek Smile

@hüzünçiçeği emeğin için tşkler çok güzel olmuş yüreğine saplık
Ara
rapunzel
sözleri güzel teşekkürler arkadaşlar...
Ara
Masal_yuzLu

"Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok seviyorum seni"

Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda...
Ben seni sevdiğimde, aklım hür bir çocuktu... Ne istersem yapabileceğimi, ol dersem olabileceğini, dünyanın ekseninde ömrümü geçireceğimi sanıyordum... Ben seni sevdiğimde en çok kendimi seviyordum...Şimdiyse, seni...

Sana dair ilk cümlem -korkuyorum senden- di... O anki gülüşün hala aklımda... Anlayamayan, hoşuna gitmiş, kafası karışmış bir gülüş... Ama bunu sana söyleyemedim. Korkuyordum senden... Şimdiyse, seni kaybetmekten...
Konuşamıyordum, anlatamıyordum, dinleyemiyordum, dizginleyemiyordum duygularımı, içimde deli bir nehir gibi çağlayan aşkı tutamıyordum...

Yapamadığım çok şey vardı... Ama sevdim seni...
Sana mucizeler vaadetmedim... Ama sen, mucizenin ta kendisiydin... Ben de seni mucize aratmayacak kadar cok seviyorum ..... Sana mucize vaadetmiyorum; ama mucize aratmayacak kadar seviyorum seni..."

Sana dair anlatılacak o kadar çok şey var ki aslında... Dedim ya, yaşarken anlatamıyor insan... Ne zaman yazmaya kalksam,içimden geçen cümleler hep aynı yerde takılıp kalıyor... "Seni çok sevdim ben"
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tşkler arkadaşlar Sad
Bu flash 3 yıldır her zaman okudum ve her seferinde derin DUYGULAR hissetiğim bir çalışma Her kim yaptıysa tbrk etmek gerek Smile

@hüzünçiçeği emeğin için tşkler çok güzel olmuş yüreğine saplık
teşekkür ederim beğenmen yeter (:
Ara
Masal_yuzLu
gellkj7.jpg

Seni Öyle Seviyorum ki , senden öncesini hiç yaşamamış gibiyim sanki .. Seninle doğmuş gibiyim adeta .. ve ilk kez seni sevdiğimde anladım yaşamanında güzel olduğunu …

Seni Öyle Seviyorum ki , her gördüğümde seni ilk kez görüyormuş gibi heyecanlanıyorum .. Seni gördüğüm heran, ben yeniden aşık oluyorum sana , daha da çok bağlanıyorum ..

Seni Öyle Seviyorum ki , ölümüde yaşamıda aynı anda düşündürüyorum .. Senin için şuanda yaşamı göze aldığım gibi , ölümüde hiç düşünmeden alabilirim ..

Seni Öyle Seviyorum ki , kimse benden fazla sevemez seni … Çünkü ben o inci kalbine aşık oldum .. Erişilmesi güç olan o kalp sayesinde nefes aldım adeta , benim kalbim sendin ..

Seni Öyle Seviyorum ki , aynı kalbi paylaşıyoruz .. Senin kalbinle nefes alıyorum sanki , senin kalbin sayesin yaşıyorum , kalbin durduğu anda bilki benimkide duracak ..

Seni Öyle Seviyorum ki , sesini her duyduğumda sarhoş oluyorum.. Sensiz geçmişimi unutuyorum , o acı veren günleri unutuyorum … Sadece ilk sarhoş olduğum anı hatırlıyorum , sesini ilk duyduğum anı ..

Seni Öyle Seviyorum ki , sana karşı gelenlerle savaşabilirim .. Hangi güç , hangi silah , hangi ordu beni seni sevme sevdasından vazgeçirebilir ki ? …

Seni Öyle Seviyorum ki , kalbim tonlarca ağırlıkta sanki , taşıyamıyorum … Çünkü orada sen varsın sana olan sevdam var … Hangi ölçü birimi bunu ölçebilir ki ?

Seni Öyle Seviyorum ki , güneşten bir parça alıp gelecek kadar gücüm var .. Güneşe buzla yazı yazacak kadar yeteneğim var .. En soğuk havada dahi seni gördüğüm anda terleyecek bir bedenim var ..

Seni Öyle Seviyorum ki , yanında iken bile seni özlüyorum … Bunun nasıl olduğunu inan bende bilmiyorum ama özlüyorum işte .. Elini tuttuğumda , nefesini yüzümde hissettiğimde bile uzaktasın sanki …

Seni Öyle Seviyorum ki , birgün giedecek bile olsan asla üzülmeyeceğim .. Çünkü sana olan aşkım hiç bitmeyecek ! Sensiz dahi yaşatacağım bu aşkı ..

Seni Öyle Seviyorum ki , hiçbir şarkı , hiçbir şiir , hiçbir hikaye , hiçbir cümle , hiçbir resim bu aşkı , sevdayı anlatacak kadar duygulu değil …

_________________________________________masal.
Ara
günahkeçisi
cok cok güzeldi emegine eline yüregine saglık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 480 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
Son Yorum: wildfang
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 434 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 681 04-09-2022, Saat: 01:07 AM
  Seni, SeninLe PayLaŞamayaCak Kadar Çok SeviYoRum €BeRimSin 5 352 04-08-2022, Saat: 06:13 PM
  Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil. CeYDa HaNDe KeSiM 2 504 04-07-2022, Saat: 11:52 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:49 PM