:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopmalık *Asİ-yÜrEk* Karanlık Ortam Videosu
çilekli cuklat
saolll gardaşşş
Ara
Qetesh
SendemiBig Grin...

Öldüm izlerken... Tşkler...
Ara
Leader
Hüseyin rep verdim sana Big Grin
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler TOLGA abi ama neden repi hakedecek ne yaptım anlamış değilim heheh.
Ara
CReATuRE
Vallahide billahide tillahide sen gerçek olamazsın Hasan'ım...

Yakmışsın gene ortalığı kırıp geçirmişsin...
*Asİ-yÜrEk*
Neden doğruya ben marslıyım

Maksat komedi AZİZ bak dalgana.
Ara
kı@ymı@k=)
aslında ben hiç kopmadım .. kopmam için komik bişeyler olması lazımdı ama göremedim.. gayet ayrılık ardından söyleyen bir şarkı.. ve hareketlerdee gayet acıklı.. yani güvercin uçuverdide kalkıp göbek atan bir hüseyin izleseydim emin ol gülerdim..çünkü şarkı neşelii sende oynarsan daha neşeli olur ama inan ben hiç gülmedim..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında ben hiç kopmadım .. kopmam için komik bişeyler olması lazımdı ama göremedim.. gayet ayrılık ardından söyleyen bir şarkı.. ve hareketlerdee gayet acıklı.. yani güvercin uçuverdide kalkıp göbek atan bir hüseyin izleseydim emin ol gülerdim..çünkü şarkı neşelii sende oynarsan daha neşeli olur ama inan ben hiç gülmedim..

MERVE ben sana illa gül demedim ama yazdıklarınada saygı duyuyorum birşeyde söyleyemem çünkü haklı buluyorum seni huzursuluk çıkartmaya gerek yok nasıl olsa.
Ara
kı@ymı@k=)
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MERVE ben sana illa gül demedim ama yazdıklarınada saygı duyuyorum birşeyde söyleyemem çünkü haklı buluyorum seni huzursuluk çıkartmaya gerek yok nasıl olsa.

ben gül dediğin için değill kendi fikirlerim olduğu için yazdım zaten.. tabiki saygı duyucaksın ki ben huzursuzluk çıkarmıyorum sadece fikrimi yazdım tamam..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
MERVE ben seni gayet iyi anlıyorum ve bugüne kadarda sana yaptıklarımdan dolayı özür dliyorum ama olmuş bitmiş şeyler şimdi bunları kurcalamakta istemiyorum gece yarısı olmasına rağmen sana saygı içinde elimden geldiği kadar saygı ile cevap vermeye çalışıyorum başarılı olabiliyormuyum bilmem özür dilerim yaptıklarımdan dolayı seninle barışmak isterim ve bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım sen ne dersin?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yılın En Yaratıcı Videosu MaSaL 0 516 07-06-2010, Saat: 08:04 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hayalet Videosu Gelde ?nanma €BeRimSin 8 946 01-30-2007, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: capital

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 04:53 PM