:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baba n'olur üstümü ört !! okuyunca şok oLcaksınız xS
duyqushh
Bu olay Bursa’da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış..AngryAngry
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bunu okumuştum bu adam daha insanlıktan nasibini almamış Allah onu bildiği gibi yapsın.
Ara
göк тαηєѕι
Allah belanı versin Angry többe ya
Ara
duyqushh
SadSad veriLdiyse k.bakmayınn :S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Burada değil verilmedi ilk kez veriliyor senin tarafından.
Ara
pizdatavoyemami
duygussh arkadaşım baq yanlış anlama ama senin açtığın konuların çoğu biraz araştırısan daha önceden verilmiş konular ..
Ara
play-54
Bn Tırsarım ölüye Şey Etmeye Big Grin Töbe Töbee Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
duyqushh
pizdatavoyemami Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygussh arkadaşım baq yanlış anlama ama senin açtığın konuların çoğu biraz araştırısan daha önceden verilmiş konular ..

yha araştırıorum buda yetmioo soruorum ama :S:S yinede verildiyse k.bakmayın diorum konunun başında artık elimden bu kadarı qelio napabilirimmm :S:S
Ara
duyqushh
play-54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bn Tırsarım ölüye Şey Etmeye Big Grin Töbe Töbee Big Grin Big Grin Big Grin

ölüye şey etmeye korkuonda canlıya korkmuon yani töbe töbe :yikildim: terbiyemide bozuon lem uyussss :kop::yikildim:
Ara
By LaNeTh
ölüye tecavüz ediyormuş mantıgı yanlış bi kere kızın isteyip istemedigi belli degil
istese de istemesede hiç birsey diyemez durumda bence bu suç degildir ficdani durumdurr .. adama kolay gelsin diyorum artıq SmileSmiledegişik bi fantazi Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle kirpik mi olur? Yorgun Yürek 17 992 03-02-2009, Saat: 05:32 PM
Son Yorum: TuuBaa
  13 yaşındaki küçük çocuk baba oldu ÐŽeşaren 7 590 02-23-2009, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Hırsızında Alınganı Olur mu demeyin €BeRimSin 7 582 12-05-2008, Saat: 08:38 PM
Son Yorum: nesil!
  baba üStümü öRt.. Son Noktam 16 1,234 11-03-2008, Saat: 02:16 AM
Son Yorum: Son Noktam
  Su içerek intihar etti olur mu demeyin mor cadı@ XD 10 881 09-03-2008, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:10 PM