:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Gecede Yalnizim B?rtanem....
>As!_M€L€q<
bu gece de yaln?z?m Birtanem..D???n?yorumda..Bazen ac?m oldu seni sevmek , bazen en g?zel tebess?m?m..

Bazen i?imde bir s?z? bazen mutlulu?um...Bazen her?eyim bazen hi?bir?eyim oldu...ama vazge?emedim! Seninleyken bazen kalabal?klar i?inde bazen yapayaln?z oldum...

En umulmad?k anda sevdim seni , en vurdumduymaz , en sa??r ve en k?rle?mi? taraflar?mla...O gece ay tutuldu ve g?ne? hi? yakla?mad??? kadar ?ok yakla?t? d?nyaya...Oysa benim ?ekim alan?mda bir tek sen vard?n bir de yaln?zl???ma ortak sesin , vazge?emedi?im g?zlerin vard? hemen yan?ba??mda...

Ve her?ey seni sevmekle ba?lad?...Hayat bazen her?eyden vazge?mek oldu , bazen bir senden vazge?ememek...

Tek zaaf?m sen oldun ?mr?mce , bir sana d?nemedim s?rt?m? ve kap?y? ?ekip h?zl?ca gitmek hi? akl?ma gelmedi! gelmeyecekte...Her?ey seni sevmekle ba?lad?...

D?nya asla bir toz bulutu olmam??t? zaten.

Sevmek diye bir ?ey varm?? ve sevince iliklerine kadar hissediyormu? insan varl???n? , t?m ac?lar? ve sevin?leri bir anda ya?ay?p t?ketiyormu? . Varl???n ve yoklu?un... ikiside bazen ?yle zor ki! Ke?ke biraz olsun anlatabilsem sana , payla?abilsem ac?lar?m? seninle , k?yamam ki... Hi? susma istiyorum yan?mdayken , akl?ndan ge?en her?eyi bilmek istiyorum , hayallerini , korkular?n? , saklad???n kendini ve kendinden bile k?skand???n sevdan? anlat istiyorum.Zannederim ben seni seveli as?rlar oluyor kara k?z?m ben yeni anl?yorum..

Unutma sevdi?im unutma hi?bir direni?imi ve teslimiyetimi unutma.?imdi sana cevab?n? veriyorum akl?ndaki b?t?n sorular?n?n...Her ayr?nt?m sende gizli benim.Sana verdi?imden ba?ka ben yok ki bende..

Anla can?m?n i?i DEL? G?B? SEVEN bir ruhun kar??s?nda ka? a?k dimdik durabilir.Seni sen gibi seviyorum...
MasaL_perisi
Her ayrıntım sende gizli benim.Sana verdiğimden başka ben yok ki bende..
...........................
Yüreğine sağlık arkadaşım...
Ara
>As!_M€L€q<
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her ayr?nt?m sende gizli benim.Sana verdi?imden ba?ka ben yok ki bende..
...........................
Y?re?ine sa?l?k arkada??m...
SAOL ARKADA?IIMMMM
w00w
Çok güzel bir paylaşım... Teşekkürler..
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok g?zel bir payla??m... Te?ekk?rler..
R?CA EDER?M BE?ENMENE SEV?ND?MMM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evet Yalnizim!! ÇiLeK 5 557 04-11-2022, Saat: 10:41 AM
Son Yorum: wildfang
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 487 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
  Gecede keman h??k?r?klar?... in_love_girl 3 610 04-04-2022, Saat: 02:26 PM
  Yalnızım, anla beni yalnızlığım.. MaSaL 1 388 04-20-2011, Saat: 01:41 PM
Son Yorum: YasSmin
  HaLa YaLnızım..! MeLeksi 3 457 01-11-2011, Saat: 04:53 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:59 AM