:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''''romantikkk şoparn'''' Resımlerı '''
Yenemuko
bu arada unutmuşum sil gözyaşlarını aşkomm senin tek damla gözyaşına romayı bırak gezegeni yakarım beee Big Grin Big Grin
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet cnm benim bak onu doğru dedin benim gibisini bırak googleyi dünyanın hiç biryerinde bulamazsın Confusedmiley17: bence en doğru kararı verdin kuzum Big Grin

ben ve aldatma kesinlikle öle bişey olmaz olamaz ben sevdiğime derinden bağlıyımdır sadakatın sonsuzdur Big Grin

şimdi biz çıkıoruz yha demi artık bu resimlerin burda kalmasına gerek yok demi sen sadece bana görünsen yeter :yikildim::yikildim:

bebekımmm cıkıyoruz sanırım :yikildim: ama ama kalsın fotolarım bızım yazdıklarımız hatıra kalırrr yaaa ne guzell :yikildim:
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arada unutmuşum sil gözyaşlarını aşkomm senin tek damla gözyaşına romayı bırak gezegeni yakarım beee Big Grin Big Grin

oyyyyyyy kurban olaram sana Confusedmiley17:
Ara
bidely
güzelsin canım

Allah sevdiklerine bagışlasın
Ara
çilekli cuklat
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzelsin canım

Allah sevdiklerine bagışlasın

saoll bebekımm bnm Confusedmiley17:
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebekımmm cıkıyoruz sanırım :yikildim: ama ama kalsın fotolarım bızım yazdıklarımız hatıra kalırrr yaaa ne guzell :yikildim:

ya cnm benim sana alacağım hediyeler ve senin bana alacağın hediyeler bize hatıra olarak yeterde artar bile boşver fotoları sen kaldır bence aman kimseler görmesin :yikildim:

çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyyyyyy kurban olaram sana Confusedmiley17:

dur kuzum sen bana kurban olursan o büyük aşkımız ne olacak sonra olmaz katien olmaz ben kurbanlık bişiler alırım sen olma bişey :yikildim:
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya cnm benim sana alacağım hediyeler ve senin bana alacağın hediyeler bize hatıra olarak yeterde artar bile boşver fotoları sen kaldır bence aman kimseler görmesin :yikildim:

dur kuzum sen bana kurban olursan o büyük aşkımız ne olacak sonra olmaz katien olmaz ben kurbanlık bişiler alırım sen olma bişey :yikildim:

mannaq olmazz bunlar hatıra kalsın :yikildim:
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mannaq olmazz bunlar hatıra kalsın :yikildim:

olur olur neden olmasın aşkom bak ben daha sana ne hatıralar bırakacam takıl aşkona hayatının reytingi artsın Big Grin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
güzel çıkmışsın canım (:
Ara
çilekli cuklat
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel çıkmışsın canım (:

SAOLLL CANIMMM Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda CReATuRE resimleri... CReATuRE 161 8,402 03-31-2022, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: wildfang
  gULSHEn ablanızın resimleri merak edenler buyrun :) gULSHEn 20 1,725 03-22-2007, Saat: 09:09 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:56 PM