:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''''romantikkk şoparn'''' Resımlerı '''
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anam gördüm sonunda heyooo Big Grin
yaw gülom ne böyüüükk resimler onlar benim ekran 21' yine de sığmadı ekrana Big Grin Big Grin Big Grin

oyyyy oyyyyyyy en sonnda gordunn:yikildim: mujukkk

saol hasan Confusedmiley17:
Ara
sıla
[quote=çilekli cuklat]oyyyy oyyyyyyy en sonnda gordunn:yikildim: mujukkk

sanada mucx canımmm seni gördüğüme sevindim Big Grin Big Grin
şook şekeysin Smile
Ara
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=çilekli cuklat]oyyyy oyyyyyyy en sonnda gordunn:yikildim: mujukkk

sanada mucx canımmm seni gördüğüme sevindim Big Grin Big Grin
şook şekeysin Smile

uyyyyyy bebekım saol begendıkın ıcın Confusedmiley17:
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok kız olabılır ama bnm gıbı romantık soparı bulamassın :yikildim: tamam hadıı gıt gene gell bende bı dusunen bakımm :yikildim: :yikildim:

bende o yüzden diorum ya acele et die kaçırmayalım seni şimdi :yikildim:

peki kararın nedir şoparım gülayım :yikildim:
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende o yüzden diorum ya acele et die kaçırmayalım seni şimdi :yikildim:

peki kararın nedir şoparım gülayım :yikildim:

oradan calasın bı roman havası :yikildim: :yikildim: sen bana nasıl cıkma teklıfı ettın hıc begenmedım hıh :kizgin:
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oradan calasın bı roman havası :yikildim: :yikildim: sen bana nasıl cıkma teklıfı ettın hıc begenmedım hıh :kizgin:

olur be gacım Big Grin :yikildim:

pek kıymetli saygıdeğer şoparım gülayım şeyet sizcede uygunsa sizin çıkmak istiorum lütfen beni kırmayınız evet cvbınızı 4 gözle beklemekteyim hele sen bi hede bak senin elini sıcak sudan soğuk suya değdirmicem hayatının en güzel yıllarını yaşatacam sana Big Grin :yikildim:
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur be gacım Big Grin :yikildim:

pek kıymetli saygıdeğer şoparım gülayım şeyet sizcede uygunsa sizin çıkmak istiorum lütfen beni kırmayınız evet cvbınızı 4 gözle beklemekteyim hele sen bi hede bak senin elini sıcak sudan soğuk suya değdirmicem hayatının en güzel yıllarını yaşatacam sana Big Grin :yikildim:

ABE tamam :yikildim:

seyyy yaaa seyyyyyy sen herkeze asılıon uyuz hıh :kizgin:
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ABE tamam :yikildim:

seyyy yaaa seyyyyyy sen herkeze asılıon uyuz hıh :kizgin:

yalnışın var kuzum kızlar bana asılıor :yikildim:

e hani kararı göremedik daha Big Grin
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yalnışın var kuzum kızlar bana asılıor :yikildim:

e hani kararı göremedik daha Big Grin

BILMEM BEN :yikildim: SENIN GIBISINI NERDE BULCAM YA TAMAM BEA ''EVET'' :yikildim:

sende benı aldatma :'(
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BILMEM BEN :yikildim: SENIN GIBISINI NERDE BULCAM YA TAMAM BEA ''EVET'' :yikildim:

sende benı aldatma :'(

evet cnm benim bak onu doğru dedin benim gibisini bırak googleyi dünyanın hiç biryerinde bulamazsın Confusedmiley17: bence en doğru kararı verdin kuzum Big Grin

ben ve aldatma kesinlikle öle bişey olmaz olamaz ben sevdiğime derinden bağlıyımdır sadakatın sonsuzdur Big Grin

şimdi biz çıkıoruz yha demi artık bu resimlerin burda kalmasına gerek yok demi sen sadece bana görünsen yeter :yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda CReATuRE resimleri... CReATuRE 161 8,403 03-31-2022, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: wildfang
  gULSHEn ablanızın resimleri merak edenler buyrun :) gULSHEn 20 1,725 03-22-2007, Saat: 09:09 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:19 PM