:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüzgar==> Süperr Kesin Okuu Beyenmeniz Dileğiyle
canı@sı@52
RÜZGAR

Akşamüstü dolaşırken bir rüzgar yapışıtı belime içtik beraber şarhoşluk çok sondamlalaryf8.jpgacıtır dedi gözleri yaşardı böyle sevdanın acısını çekecene gelde içelim bee dedim içtik rüzgar git gide büyüdü ne yaptığını bilemedi acısından darma dağan etti etrafı yine gözleri yaşardı boynunu eydi yapma dostum dedim içine dolar sonsuz hüzün yanarsın yıkılırsın belli belirsiz değmez işte değen ağlatır mı? ilk baş rüzgar olursun içersindaha bürürsün fırtına olu verirsin sonra toprağa karışırsın değer mi aşk kızgın ateş sende bi rüzgar bunuda söndürsün elbet değmez de rüzgar içelim kadere yaşama

YaZaN; Neslihan
Ara
Qetesh
Alıntı:rüzgar git gide büyüdü ne yaptığını bilemedi acısından darma dağan etti etrafı yine gözleri yaşardı boynunu eydi yapma dostum dedim içine dolar sonsuz hüzün yanarsın yıkılırsın belli belirsiz değmez işte değen ağlatır mı? ilk baş rüzgar olursun içersindaha bürürsün fırtına olu verirsin sonra toprağa karışırsın değer mi aşk kızgın ateş sende bi rüzgar bunuda söndürsün elbet değmez de rüzgar içelim kadere yaşama

Harika bi yazı ..

yüreğine mutluluk arkadaşım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkım=======> Kesin Okuyun canı@sı@52 1 548 10-20-2008, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:25 AM