:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gün Batımı Ve Sen...
Resimler&Hayaller
Güneşin battığı yerde başlarmış tüm sevdalar.Güneşin battığı yerde buluşurmuş kalpler,sevgililer.Sonra bir ay çıkarmış dolunay şeklinde sevgililerin nur yüzüne ışık tutmak için.Ardından yıldızlar ortak olurmuş geceye,parladıkça gözler sevinç yumağı oluştururmuş...

İşte böyle gecelerde büyürmüş aşklar,sevdalar.İşte böyle gecelerde özlemler giderek artarmış.Böyle gecelerde kalem tutarmış sevdalı yürekler.Dökülürmüş kalplerden beyaz bir sayfaya ne varsa.Şehirler birleşirmiş hasretlik çeken sevdalılar için.Yaralı kalpler ise yeniden alevlenirmiş sevgili için...

İşte sevdiğim...
Benim yaralı kalbimde güneşin battığı yerdedir...

RESİMLER&HAYALLER
Ara
ÇiLeK

Bugünde günbattı ve yine sen yoktun yanımda..Gökyüzünden kaydı güneş dagların arasında kayboldu güneşin doguşunu izlemek kadar batışını izlemekte güzel sevdigim zaten biz en çok güneşin batışını seyretmezmeydik birlikte şimdi yanımda sen yoksun ama ben hala izliyorum sevgilim tıpkı sen varmış gibi yanımda...

Sen ve güneş'in o eşsiz güzelligi
Güneş batıyor sen düşüyorsun yüregime sevdigim ben sana batmayacak güneş dedim sen benim batmayacak güneşimiz yüregimde sonsuza dek bende var olacak güneşim..

ÇiLeK

Çok güzeldi teşekürler..
Yüreginden sevgi eksilmesin

Sevgiyle KaL...

Ara
Resimler&Hayaller
Bana o güzel yazınla eşlik ettiğin için tskler hilal Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:39 PM