:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ar?n?: Kad?n ve paradan korkar?m / 6 ekim
tatlı_cadı
Ar?n?: Kad?n ve paradan korkar?m

2261070.jpgTBMM Ba?kan? B?lent Ar?n?, AKPmilletvekillerinin g?n?l ili?kileri ile ilgili geli?melerle ilgili bir soruya, "?ki ?eyden korkar?m. Bir kad?n ili?kileri, bir de para ili?kileri. Umar?m arkada?lar?m?z ?zel hayatlar?na dikkat g?sterir" diye yan?t verdi.

TBMM Ba?kan? B?lent Ar?n?, son d?nemde milletvekillerinin g?n?l ili?kileriyle ilgili bir soruya "?ki ?eyden korkar?m. Bir kad?n ili?kileri, bir de para ili?kileri. Mevki, makam, ?unlar, bunlar iki noktada bizi ?ok dikkatli olmaya sevkeder" diye yan?t verdi.

Ar?n?, ?nceki ak?am Kanal 7 televizyonunda kat?ld??? bir programda milletvekillerinin g?n?l ili?kileriyle ilgili bir soruyu ??yle yan?tlad?:

"Toplum bundan ho?lanmaz. Ben de ho?lanm?yorum. E?lerimize sadakat bizim i?in de bor?tur. Sadece o ki?inin ?ahs?yla ilgili de?il, Meclis olarak yara al?yoruz. Umar?m ki, arkada?lar?m?z ?zen ve dikkat g?sterirler."

Ar?n?, d?rt y?l ?nce s?yledi?i, "Bizimkiler al???k de?il, iktidara gelince b?yle tehlike geliyor. Han?mlarla ili?kilerde tecr?beli olmad?klar?ndan ba?lar?na bir ?eyler gelebilir" s?zlerinin hat?rlat?lmas? ?zerine ?unlar? s?yledi:

KEND?LER?N? KONTROL ETS?NLER

Baz? gazeteler arkada?lar?m?z tecr?besiz oldu?undan b?yle yap?yorlar diye yaz?yor, ben ?z?l?yorum. Tecr?be kazanmalar?n? beklemiyoruz bu konularda. Tecr?besiz olsunlar. ?ki ?eyden korkar?m. Bir kad?n ili?kileri, bir de para ili?kileri. Mevki, makam, iki noktada bizi ?ok dikkatli olmaya sevkeder. D???n?n ki, bir ??retmen arkada??m?z milletvekili olmu?tur, ??retmenlikte ald??? maa??n bug?n yedi mislini almaktad?r. Bizim camiada birisi s?yler: ’Para ge?erse elimize ?nce araba, sonra han?m de?i?ir.’ Ne kadar do?ru ne kadar yanl?? bilmem ama kula??m?z?n bir yerinde kalmas? gereken ?eylerdir. Ben kendimi de kontrol etmek zorunday?m, arkada?lar?m?z da kendilerini bu a??lardan kontrol etmek zorundalar.

B?y?kan?t’?n s?zleri nezaketsizlik

B?lent Ar?n?, Genelkurmay Ba?kan? Orgenaral Ya?ar B?y?kan?t’?n, Harp Akademileri’nin a??l???nda yapt??? konu?mayla ilgili de "Genelkurmay Ba?kan?, ’laiklik tan?m?n? devletin en ?st d?zeyinde sorgulayanlar var’ derken beni kastediyorsa bundan ?z?nt? duyar?m. B?yle bir ifadeyi de nezaketsizlik sayar?m" dedi. Kimseyi incitecek tavr? olmad???n? s?yleyen Ar?n?, Hilmi ?zk?k’le ilgili de ?unlar? s?yledi: "?zk?k Pa?a d?rt y?l boyunca ?lkede ?ok iyi bir hizmet verdi. Veda t?reninde e?inden ?ok ben a?lad?m."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?znik g?l?nden de pirana ??kt? /6 ekim tatlı_cadı 1 481 10-06-2006, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: riukeen
  ?ki ?niversiteye 3 yeni fak?lte / 6 ekim tatlı_cadı 8 519 10-06-2006, Saat: 03:45 PM
Son Yorum: tuti
  K?pe?e tecav?ze 305 YTL ceza / 6 ekim tatlı_cadı 11 1,012 10-06-2006, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: tuti
  ?niversitelilere ‘Sa??n?z neden uzun?’ daya?? / 6 ekim tatlı_cadı 2 565 10-06-2006, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: w00w
  AKP’li ba?kana 10 y?l hapis / 6 ekim tatlı_cadı 2 618 10-06-2006, Saat: 02:51 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:39 PM