:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gözlerin Kal Diyor...
canı@sı@52
!♥♥♥ Zoruma Gideni İçime Attım ßitmesin Diye ßu ßüyü Diye..Yüzüne Vurmadan Hatalarını Seni ßağrıma ßastım KOPAMADIM! ßile ßile İçime Sinmeden.. AyrıLamadım ßiz Kirlendik Sanada ßanada eLLer Dokundu.. Kaybettik ßirbirimizi! Gitmelerin Korkutmuyor Artık Kokunu Sök Duvarlardan ßutun e$yalarını Topla Kapıyı Hızlı Çarp Kararlı olsun! Yalın ayak Kaldı ßir sevdam Daha KEDERİN BANA DERS OLSUN.! bu Nasıl Ayrılık ßu Nasıl Veda Gözlerin Kal Diyor Dudakların Git! ßakı$ın Anahtar Sözlerin Kilit ellerin Aç Diyor dudakların Git! Gidersen ßir daha Dönmeyeceğim Kalırsam Kalbime Yenileceğim Çözemedim seni..! Gözlerin Kal Diyor dudakların Git.. Ayrılık Dönü$ü olmayan ßir Nehir Yalnızlık Yıkılmış ßir $ehir! kaç Sevda küL oldu ßöle Kimßilir Gözyaşın Kal Diyor Dudakların Git! Duvardan İnsin mi resimlerimiz? Yabancı olsun mu İsimlerimiz?Anılar Kal Diyor Dudakların Git! ßu Romanda ßiter ßirazdan Ne a$klar Yıkıldı Gururdan Nazdan..$arkılar kal Diyor Dudakların Git! YiNE KANDIRIYORSUN GÖNLÜMÜ...
SENİ UNUTMAK İÇİN SON DEFA ÖZLÜYORUM...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gözlerin...... *TATLI BELA* 3 289 04-12-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Gözlerin Stinq 2 280 04-11-2022, Saat: 04:43 AM
  Buğulu Gözlerin PaPaTYa_PReNSeS 8 667 04-11-2022, Saat: 01:54 AM
  Gül karası gözlerin !!!! PaPaTYa_PReNSeS 3 312 04-11-2022, Saat: 12:02 AM
  Gözlerin Deniz Kalsın (Anlayana...! ) PaPaTYa_PReNSeS 3 338 04-10-2022, Saat: 10:07 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 07:27 AM