:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cokk Güzel sözler
NuRii_17
1:haккıмda dєdiкσdu γapıp вσ$ кσηu$aηLaя dєωaм єdiη яєкLaмıη iyisi kötüSü σLмaz!!!!!!...

2::iLk Defa GözLerime sen Baktınn öyLe sevgİ doLu ÖyLe mAnaLı İLk defA eLLerimi sen TuttuNN öyLe masumm öyLe sewDaLı...YarınLar bizimLe, UmutLar bizimLe!!! Hadi GeL koşaLım bu sewda yoLLarında SeninLe ikimiz eL ELee!!!.....
3:ben şahadet ederim ki; aşk'ın ispatıydı varlığın! sen gittin!ve senden sonra hiç kimse hiçbir dilde anlamadı beni...

4:
Ama satmadı sevdasını yüreğine attı Delikanlıydı O... Üç şeyi çok severdi bırakamadı yasamayı sigarısını birde GÜLÜNÜ…..

5:
: ßana Geri Dön ßenim oL diyosun SefgiLi Ayrılacagımızı SöLediginde Gözümden ßir Damla Yaş Düşmüşdü HaTrıLıomusun Onu GetirirSen seninim

6:
$imdi Senden kaLan tek izin..Baktikca , İhanetinin ßedeline Ruhumu $arkilar , Fikrimi NefRet , diLimi küfür ßesLeyecek...

7:Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!

8:
Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

9:KaLPLeRDe SoN YaNGıNıZ,iKi YaRaLıYıZ,ŞiMDi aYRıYıZ ßiZ SeNiNLe,MaSuM GüNaHSıZ...ßaŞKaSıNDa SüRGüN aŞKıMıZ...!!!!

10:TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

11:
Kéndíní íspät étmék íçín şÃ©kíLLéré kopék oLmuorúm ,bén kím oLdúgúmú zätén bíLíorúm..

12:Gideceksen Bahane bulmadan git.! Adam gibi sevmedin.Bari adam gibi Hayatimdan çek GIT..!!

13::Resti Cektim Kadere ßelki İsyan Oldu Taştı Tek ßir ßaşıma Kaldım Kahbe Acısı ßende SakLı Ama ßundan Sonra S!kt!r Ettim Aşkı.

14:YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AÄžLar İçTiÄžim ŞaraP BİLe Beni YargıLar SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözümün Bebeği HoŞÇaKaL. . . !

15:BenDen UZaK olSuN eRsİn MuraDına DİLeRım SultANlar CIkSIN baHtıNa LaYIK olaMadı GönÜl TahTıMa kUrUlsA nE yAzAr KuRuLmAsA nE ?

16:ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

Ara
NuRii_17
sımdılık bu kadar yeter ama devamı gelıcek?
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
elıne emeğıne sağlık kardesim..
Ara
NuRii_17
ywallah saolsaın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güzel Bir Söz.... isimyoq 4 637 04-14-2022, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Güzel söz..6 Liseli_kız 1 393 04-12-2022, Saat: 05:18 PM