:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duygusuz.com selamlar hepinize
YARGIÇ
ayayaysen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay ?ok pardon o kadar yo?unum ki sevgi seli boyumu a?t? ta?t? gittiBig Grin funlar?mla konu?maktanConfusedmiley11:

saol ho?buldukWink

utand?m ?imdi bak kusura bakma apla.....:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
tatlı_cadı
ya ama ya zaten herkes ders ders dio bide siz demeyin abicim sen benden kurtulmak mı istiyon aşkolsun tamam küstüm..:p Big Grin
Ara
YARGIÇ
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ama ya zaten herkes ders ders dio bide siz demeyin abicim sen benden kurtulmak m? istiyon a?kolsun tamam k?st?m..:p Big Grin

hihi cad? k?z hemende k?ser b?le ali abisi bak ?u k?za Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
ayayaysen
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ama ya zaten herkes ders ders dio bide siz demeyin abicim sen benden kurtulmak m? istiyon a?kolsun tamam k?st?m..:p Big Grin
hakl?s?n ya bana yap?lmas?ndan en ?ok nefret etti?im ?ey ders ?al?? k?z?m laf?yd?
demiycem
?al??ma bo?ver
ben anadolu lisesi mezunuyumda(reklam diilConfusedmiley36: ) noldu ikinci senemde kazand?m.bo?ver lise de toparlars?nConfusedmiley36: Confusedmiley16:
aman diyim ?aka vicdan azab?ndan ?l?r?m sonraConfusedmiley9:
Ara
ѕqρα кJмя
hoshgeLdn Wink gösümüs yoLLarda kaLdı :pBig Grin
Ara
tatlı_cadı
ama benden kurtulmak istiyomuş..:p ama abicim ta seninle ibo abimin düğününe kalmaya gidicek daha sonra sen beni yengemle tanıştırcaksın daha siz efleniceksiniz ben üvey hala olucam..Big Grin daha sonra ibo abicim çocuğunu sefcez hep birlikte daha sonra siz kalmaya gelicem gelince sen beni istanbulu gezdircen bana dondurma alcan..Big Grin Big Grin ooooooo say say bitez benden hemen kurtuluş yok..Big Grin Big Grin
Ara
ayayaysen
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoshgeLdn Wink g?s?m?s yoLLarda kaLd? :pBig Grin
saollllllll
Ara
YARGIÇ
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama benden kurtulmak istiyomu?..:p ama abicim ta seninle ibo abimin d???n?ne kalmaya gidicek daha sonra sen beni yengemle tan??t?rcaks?n daha siz efleniceksiniz ben ?vey hala olucam..Big Grin daha sonra ibo abicim ?ocu?unu sefcez hep birlikte daha sonra siz kalmaya gelicem gelince sen beni istanbulu gezdircen bana dondurma alcan..Big Grin Big Grin ooooooo say say bitez benden hemen kurtulu? yok..Big Grin Big Grin

?ffffffffffffff nese yand?k desene k?z ama hadi gel bakal?m istanbul senin cad?c?m nese ben ?ok yorgunum yengenle konu?up yatacam cad?c?m kendine ii bak sen yinede derslerini ihmal etme sak?n tamam m? tatl? k?z hadi ?p?ld?n can?m byeConfusedmiley14: Confusedmiley14: Confusedmiley31: Confusedmiley31:
Ara
ayayaysen
oh benim ba?l???n haline bak
kendimi birden d???n sahibi gibi hissettim
d?n?rlerim nerdeConfusedmiley24: :yikildim:
Ara
tatlı_cadı
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ffffffffffffff nese yand?k desene k?z ama hadi gel bakal?m istanbul senin cad?c?m nese ben ?ok yorgunum yengenle konu?up yatacam cad?c?m kendine ii bak sen yinede derslerini ihmal etme sak?n tamam m? tatl? k?z hadi ?p?ld?n can?m byeConfusedmiley14: Confusedmiley14: Confusedmiley31: Confusedmiley31:
aaaaa bak bi yengem daha varm?? neden s?lem?yon sende benim abimsin..Big Grin Confusedmiley2: sen bari yapma yaw herg?n ders neyse seni k?rmamak i?in?al??cam..Confusedmiley29: Big Grin neyse yengeye selam?m? s?le onda buraya ?ye yap konu?uruz..Confusedmiley2: Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar... MehmetA 26 1,263 04-13-2022, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: wildfang
  duygusuz com daki tüm duygulu arkadaşlara selamlar mustafa197937 7 292 04-12-2022, Saat: 08:42 PM
  hepinize selamlar olsun romantiq_exelance 20 603 04-12-2022, Saat: 03:52 AM
  SeLaMLaR LALE_DEVRI 18 531 04-11-2022, Saat: 09:30 PM
  Herkese selamlar arkada?lar DEko 9 496 04-11-2022, Saat: 12:15 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:13 AM