:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri Bana Gelsin Beni Anlatsın 2 :)
Yorgun Yürek
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ercan nerdesin senin konu yine rağbet gördü baksana bende tek kişi yorum yapmış Big Grin
:yikildim: :yikildim:
Ara
Yenemuko
hadi ii güzel gülmeni anladımda insan bir iki bişeylerde yazar be Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi ii güzel gülmeni anladımda insan bir iki bişeylerde yazar be Big Grin
Big Grin
Yani bir iki bişi pek yazamıyom ki Şamil Bey (:
Çünkü seni tanımıyorum ki Big Grin tanımış olsaydım emin olki bir iki bişi yazardım SmileSmile
Ara
Yenemuko
tanımıyor olabilirsin ama forum içinde az bucukta olsa bir izlenimizin olmuştur sanırım Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tanımıyor olabilirsin ama forum içinde az bucukta olsa bir izlenimizin olmuştur sanırım Big Grin
he oldu tabiki de bir iki izlenimim Big Grin
o halde başlım benBig GrinBig Grin

neşeli kendi halinde birisin Big Grin

çok yazdım bende yaf parmaklarım ağrıdı :yikildim::yikildim:
Ara
Yenemuko
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he oldu tabiki de bir iki izlenimim Big Grin
o halde başlım benBig GrinBig Grin

neşeli kendi halinde birisin Big Grin

çok yazdım bende yaf parmaklarım ağrıdı :yikildim::yikildim:

tşk ederim

parmaklarınızı yorduğum içinde kusuruma bakmazsınız artık idare edin o kadarcık olsun Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederim

parmaklarınızı yorduğum içinde kusuruma bakmazsınız artık idare edin o kadarcık olsun Big Grin
Rica ederim (:
şaka felan bir yana Smile
gerçekten forumdan tanıdığım kadarıyla kimsenin kalbini kırmıyorsun neşelisin seviliyorsun forumda biraz uzak kalmış olsanızda kimse unutmamış sizi Smile umarım bundan sonra da forumdan o kadar uzak kalmassınız SmileSmile
Ara
Yenemuko
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica ederim (:
şaka felan bir yana Smile
gerçekten forumdan tanıdığım kadarıyla kimsenin kalbini kırmıyorsun neşelisin seviliyorsun forumda biraz uzak kalmış olsanızda kimse unutmamış sizi Smile umarım bundan sonra da forumdan o kadar uzak kalmassınız SmileSmile

tşk ederim tekrardan forumda sevildiğimi duymakta güzel evet bazı nedenlerden dolayı biraz kalmıştım forumdan umarım bundan sonra o bazı nedenler olmazda bende bir yere gitmem tekrar tşkler Smile
Ara
kı@ymı@k=)
oyyyyyy mukommm seviyorum seniiSmile ince ruhlu arkadaşım benimmm Smile senn çoook çoook iyisin canım benimm Smile vefalıı ve anlayışlıı kuzucukk Smile ayy ne biliyim mukommm harikasınn harikaa.. Big Grin
Ara
Yenemuko
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyyyyy mukommm seviyorum seniiSmile ince ruhlu arkadaşım benimmm Smile senn çoook çoook iyisin canım benimm Smile vefalıı ve anlayışlıı kuzucukk Smile ayy ne biliyim mukommm harikasınn harikaa.. Big Grin

çok tşk ederim mervecim harika olan sensin bende seni seviyorum arkadaşım güzel yorumların için tşk ederim Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni eğit!! diyenlere gelsin buda. kı@ymı@k=) 0 424 08-04-2010, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Biri Bana Beni Anlatsın !!! CaNaT 41 2,805 11-18-2009, Saat: 01:51 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Beni Bırakma.. !! AsLı 12 1,019 04-29-2008, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Avea nın musterı hızmetlerı no su kac allah askına bırı solesın blue_belial 10 1,072 01-30-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: blue_belial
  bırak beni df1984 2 596 05-09-2007, Saat: 06:31 PM
Son Yorum: df1984

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:38 PM