:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winamp'la Hareketli Masaüstü
dj_FoRzA
Hepimizin bilgisayarında olan winampın visualization gibi bir özelliği olduğunu çoğumuz bilir zaten. Daha önceki versiyonlarda bu visualizationlar pencerede yada full screen olarak çalışıyordu.Şimdi arkaplan da yapabiliyoruz.
winampın ana konsolunda herhangi bi yerde mausu sağtıklayıp resimdeki gibi "options/preferences" e tıklıyoruz.veya ctrl+p tıklıyoruz.
111205ew.jpg
Daha sonra karşımıza aşağıdaki ekran çıkıyor ve kırmızı oklarla gösterdiğim sekmelere
11298he.jpg
Daha sonra siyah okla gösterdiğim start'a tıklayıp visualizationu başlatıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra pencereyi kapatıp resimdeki gibi visualitona sağ tıklayıp "desktop mode" yi seçiyorsunuz.
11348fa.jpg
Şimdi winampı simge durumuna küçültüp yeni 3 boyutlu ve hareketli duvar kağıdınızı izleyebilirsiniz. Hep aynı animasyonu görmek istemiyorsanız ara sıra SPACE tuşuna basarak değiştirebilirsiniz. Sıradaki şarkı isimleride masa üstünde görünecektir. hayırlı olsun. Kapatmak için ise aşağıdaki resimidekini yapmanız yeterli.
11476oc.jpg
alıntıdır...
not:ben denemedim pc kasma olasılığı olabilir
Ara
aLy™
adamın gözü ağrır abi öylede yaa Big Grin hipnoz fln olur Big Grin
Ara
dj_FoRzA
oLmuo oLmUo BEn denediMBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  wiNAmp 5.12 İçiNDeki Gizlİ oYuNu gÖRDüNÜz mÜ? dj_FoRzA 3 644 06-25-2009, Saat: 01:25 AM
Son Yorum: cihan_ts.61
  3d windows masaüstü harika bişey laneth 0 957 08-20-2007, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: laneth
  Winamp Surround Edition (5.25 Full Beta 868) agirdelikanli 1 582 11-21-2006, Saat: 09:15 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:56 AM