:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yağmur yağıyordu ben ağlarken
DeRiN_SeSsİzLiK
Yağmur yağıyordu ben ağlarken. Hüzün bulutları şehri bir çerçeve içine almışlardı. Gökyüzünde derin bir sessizlik hakimdi. Yağmur bile usulca yağıyordu şehre. Sokaklar lambalarını söndürmüş onlarda benim gibi karanlığa bürünmüşlerdi.
Bir elimde rakı bardağı diğerinde sigaram seni anıyorduk içten içe.
Zoruma gidiyordu yokluğunda yaşamak seni. Oysa o kadar alışıktım ki varlığına. Şimdi derin bir sessizlik çöküyor içime. Alışık olmadığım korkular sarıyor etrafımı. Daha birkaç gün öncesine kadar senin tuttuğun ellerimi şimdi yalnızlık tutuyor bir rakı kadehinin ortaklığında.
Beddualar dolanıyor dilimde kalbim susturuyor. Yakışmaz diyor sevgimize bize susmak düşer. Ve ben susmalara bürünüyorum. Gidişine bahaneler aramıyor, aldatılışıma sebep bulmuyorum. Seni karalamıyorum bile içimde. Yaptığım tek şey üstünü çizmek.

Evet çizdim üstünü ben… sil baştan bir sayfa açtım kendime ve yeniden yazıyorum hayatın romanını… ve seni bir kadeh rakımda boğup korkularımla çocuk olup büyüyorum. Sanma ki ardın sıra yok olup gidiyorum. Ben asıl şimdi var oluyorum…
Ara
asya
Daha birkaç gün öncesine kadar senin tuttuğun ellerimi şimdi yalnızlık tutuyor bir rakı kadehinin ortaklığında.

paylaşım için sağol :'(
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
rica ederim...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Şimdiye dek söylenmemiş sözlerin adına haykırdım bende bütün gücümle sana olan sevgimi, belki gelir de görürsün halimi ,yeniden tutarsın ellerimden hiç bırakmadan..Yada hiç olmayacağını bile bile hayalinle baş başa kalırım.Ah ah aşka dair sevgiye dair ayrılığa dair insan ne çok şeyler söyleyebilir bunlarda benim içimden gelenlerdi kısaca (:

Teşekkürler (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  :( aralıkta yağmur yağınca... HiqhVolume 7 1,009 02-02-2008, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: son
  Aralikta Yağmur Yağdiğinda Melek06 4 1,332 09-29-2007, Saat: 12:20 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Yağmur ve Sen ... Bi de çamurlu yürek .. ZeNiTH 17 1,742 05-11-2007, Saat: 11:12 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:30 PM