:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyanın artık duygusuzlar:D
günahkeçisi
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zil çalmadıysa bizim ne işimiz var sınıfta inek miyiz biz Big Grin

eee biz inek miyiz güzel soru Big Grin biz şeyizzz eee heh sınıfın görewlileriyiz ondan sınıftayıs heh oldu galiba bu yalan Big Grin
Ara
fındık-s
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee biz inek miyiz güzel soru Big Grin biz şeyizzz eee heh sınıfın görewlileriyiz ondan sınıftayıs heh oldu galiba bu yalan Big Grin

ehehe Big Grin peki zaten anca sınıf görevlisi olursam sınıfta tutabilirler beni yoksa kaçarım valla :tey:
günahkeçisi
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehehe Big Grin peki zaten anca sınıf görevlisi olursam sınıfta tutabilirler beni yoksa kaçarım valla :tey:

sınıf dolsun çaktırmadan kaçarız biz Big Grin kimse farketmeden kaçar geliriz sonra Confusedmiley16:
Ara
fındık-s
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sınıf dolsun çaktırmadan kaçarız biz Big Grin kimse farketmeden kaçar geliriz sonra Confusedmiley16:

hı hı o da bizim ayrıcalığımız olsun di mi Big Grin onlar gezerken biz sınıfta bekliyoruz yoooğğ yaaa :pisik:
günahkeçisi
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hı hı o da bizim ayrıcalığımız olsun di mi Big Grin onlar gezerken biz sınıfta bekliyoruz yoooğğ yaaa :pisik:

görewliyis ya beklioruz işte ama bugün sınıflara doktorlar gelcekmiş aşı yapmak için Big Grin onlar gelcekler aşı olcaklar biz gezcez :tey:
Ara
s7e7v7e7n
yoksa aşı olunacagını bildikleri içinmi kaçtılar Big Grin
Ara
günahkeçisi
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoksa aşı olunacagını bildikleri içinmi kaçtılar Big Grin

yok ya kimsenin haberi yok o bilgi az önce geçti elime ama belki en sona biz kalmış olabilirzBig Grin :--/
Ara
s7e7v7e7n
ehehehe bence herkezin haberi var tek bilmeyen biz kalmışız Big Grin kaçınnnnnnnnnnnnnn
Ara
fındık-s
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehehehe bence herkezin haberi var tek bilmeyen biz kalmışız Big Grin kaçınnnnnnnnnnnnnn

bij çocuk muyus ki aşıdan koykalım Big Grin kaçmıyoyum ben bi yeye buydayım Big Grin
günahkeçisi
s7e7v7e7n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehehehe bence herkezin haberi var tek bilmeyen biz kalmışız Big Grin kaçınnnnnnnnnnnnnn

benim kaçmam gerek zaten Big Grin hanım bekliyo Big Grin gel beni al diyo
akşama görüşmek üzere siz benim yerimede aşı olun Big Grin gelirken ben size çikolata falan alırım Big Grin
hepinize ii günler Big Grin zili çalıp siteyi uyandırmayı unutmayın Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam duygusuzlar aspava 10 492 04-09-2022, Saat: 07:50 PM
Son Yorum: wildfang
  ?atlak ( Sensiz Olamam) Gel? Uyanin Millet ChatlahShey 71 2,505 04-01-2022, Saat: 06:06 AM
Son Yorum: wildfang
  bende burdayım artık eLyos 17 1,553 06-02-2011, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: Serencam
  Duygusuzlar merhaba astro 6 766 01-24-2011, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: MaSaL
  ..:: ArTıK BeNDe BuRDaYıM ::.. siyah_kelebek 21 1,029 10-07-2008, Saat: 09:55 PM
Son Yorum: sunurk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:10 PM