:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En doqaL haLLerim xcvx :D
Yenemuko
çσкσ`ρяιη¢єѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman yaa nasıL istiyoSanız öyLé anlayın Big Grin

iide ne yapalım senin bize böle demen bize cvp hakkı doğurdu bizde kullandık yani ben kullandım Big Grin
Ara
eSrA_
çσкσ`ρяιη¢єѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman yaa nasıL istiyoSanız öyLé anlayın Big Grin

ßırak Canım = ) NasıL anLıOlarsa anLasınLar deiLse ßakmıCaklar...
yOrumda yApmıCakLar Oke ?

AnLadıySanız yoL pLz... !
Yenemuko
aman ister E halinde ister DEN halinde nasıl olursan Big Grin
Ara
eSrA_
Aynen Aynen Wink Wink Wink
sıla
çσкσ`ρяιη¢єѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanLış anlamışsınız CicişLerTongue
"hareket olarak en doğal hallerim" demek iStemi$ =)

hareket olarak da doğal mı bunlar Big Grin Big Grin peki doğal resim çekilmicekken de böyle duruyosa ben bişe demiyorum Big Grin Big Grin Big Grin

en sondaki resim doğaldı evet önlüklü resmi Big Grin Big Grin
Ara
eSrA_
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hareket olarak da doğal mı bunlar Big Grin Big Grin peki doğal resim çekilmicekken de böyle duruyosa ben bişe demiyorum Big Grin Big Grin Big Grin

en sondaki resim doğaldı evet önlüklü resmi Big Grin Big Grin

Seni iLqiLendiren konuLarda yOrum yApArsın ßundan Sonra hE doqaL qÖrmüOsan 2LiCeksin = ) yOrumLarını kEndine sakLa Kuzum Wink
çilekli cuklat
eSrA_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßırak Canım = ) NasıL anLıOlarsa anLasınLar deiLse ßakmıCaklar...
yOrumda yApmıCakLar Oke ?

AnLadıySanız yoL pLz... !

kardesım buraya fotonu koyduysan ıstedıgımız yorumu yaparızWink hıcte dogal degılsınn hep yapmacık hareketlerın varrr Wink guzel oldugun fotolara zaten guzeldın dıyoruz o zaman tsk edıyosun cırkın dıyınce nıe bozuluyosunkı Wink bence hıc dogal degıl ...!!!!!!
Ara
eSrA_
yApmıCaksın ? cnm ßenim ßana helede istedigin yorumu hiç yapamazsın Smile bozulmuyorum ...
sizin ßu anlamsız davranışlarnıza bi tepki gösteriyorum ama o kafa varya o kafa fesatlıqa cekiyo yazıkk acıyorum size Smile
ne .. yerseniz yiyin Big Grin

Hı $unuda ekLiyim Sende ßozuLuOsun Big Grin Ztn ßozuksun zcvxcxcv Big Grin Big Grin
TutkuM
Hepside birbirinden güzel ve sende güzelsin canım...
Smile
Ara
eSrA_
TE$EKKÜrler... cnm..

eSrA_

[b]Kullandığınız kelimelere dikkat ediniz . Resim koyup paylaşımda bulunuyorsanız yapılacak yorumlarada ( hakaret içerikli yada küçük düşürücü yorumlar hariç ) saygı göstermelisin. Tekrarı olmaması dileğiyle biraz kendini toparlaman için 10 gün süreyle siteden uzaklaştırıldın. BeRAts

[/b]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:32 PM