:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En doqaL haLLerim xcvx :D
*Asİ-yÜrEk*
eSrA_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne atLıosun ? Sana ßi$e diYenmi var Yaran Mı var Kuzum ???
Hak edene hAk ettigi gibi Cvp Veriyorum Oke ?
i$inize ßakın i$i oLmayanlar...
Wink
ßanLayın Ozaman ? İStemiyorum amq ßöle forum olmaz olsun ne bicim insanlar var ?? yazık acıyorum hepinize...

yalakasınız cogunuzz kız meraklısı türünden Wink

ESRA sendende küçük bir ricam olacak lütfen sakinleş bir defa küfür etme lütfen moralini bozma resimlerin güzel Allah sevdiklerine ve sevenlerine bağışlasın ama lütfen küfür kullanma ve birde şu var resmini koymuşsun ve yoruma sunmuş bulunmaktasın lütfen biraz sabırlı ol en ufak bir şeyde ban istemen doğru değil lütfen çok rica ediyorum.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
eSrA_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAA ßIRAK Asii yürek Big Grin Big Grin ßnlara ßi$i denmez Big Grin Big Grin
sazanLar atLıOlar Lapin qißi Her$eye Big Grin Big Grin
ßiri daha cıkar ßirazdan Big Grin Big Grin
yazıkkkkk yazıkkkkkkkk Big Grin ßaşka ßişi diyemiyorumki yazık Big Grin Big Grin

ESRA lütfen sakin olmanı rica ediyorum.
Ara
webweled
walla abicim bni bliosunnn bölelerini coq qördümmm susdurmaı bliriz !Wink
Ara
eSrA_
yaa koymusum tmmda ne o ölee aşagılar gibi yorumlar salak mıyım bende bilmiyorum dogal olup olmadıgını onu bunu deilde onlar resimleri eleştirsinler ne yazdıgımı deil
daha dünkü ..lar ßana ögretiyolar ßazı şeylerii
üstüne alınma sen Smile sözüm sana deil

Silsinler ßanlasınlar ßeni Big Grin
webweled
esram yhaa i$de ßuuu Big Grin
hasan aßi Hakedene Hakeddiqi qbi Wink
Ara
TutkuM
Artık uzatmayın arkadaşlar yönetim en kısa zaman da ilgilenecek.Esra sakin ol ve küfür etme canım..Konuyla ilgisi olmayan arkadaşlar yorum yapıp konuyu uzatmasın...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Belki ban atarlar ama üyelik silme gibi bir durum yok Esra lütfen sakinleşirmisin bak zamanında banada laf söyleyen arkadaşlar oldu 2006 yılından bu yana ben bu forumun içindeyim ve benimde başıma resimlerim olsun konularım olsun eleştri kötü yada iyi ama lütfen senden ricam sakin ol insan eleştiriye açık olmalı hee tmm senide anlıyorum aşşağılanmayı kimse istemez ama gördüğüm kadarı ile arkadaşlarımız seni aşağılamamış bir nevi eliştiri yapmış bilhassa Gülay arkadaşımız gayet sakin bir yorum yapmış sonra artık kim ne dedi anlamadım ortam iyice gerilmiş senden tek ricam sakin olurmusun.Lütfen.Çok rica ediyorum.
Ara
eSrA_
Gülay ßittin Kızım Big Grin Big Grin ßunu ßiLde Big Grin Big Grin Sonun ii deiL x xcvxcb Big Grin Big Grin
yAaa ßak kİmin Ne dedigi Umrumda deiLde saLak yok kar$ılarında diOrum Neyin Ne oLduqunu ßiLiyOrum diye...
Kıza Meselaa Lens yakışmamış dedik malozz direk geldi benim fotoma yorum yapmış Big Grin
cokta umrumda Big Grin kUsura ßakmayın ama...
ßen Sizin qißiLerini atLaya zıpLaya qeCtim = ) $imdiki qißi Big Grin
ßunu o aLmayan Kafanıza Sokun !
Sustum Big Grin
TutkuMm Sen dedin diyE Big Grin yoksa devam ederdim Big Grin
TutkuM
Artık uzatmayın arkadaşlar yönetim en kısa zaman da ilgilenecek.Konuyla ilgisi olmayan arkadaşlar yorum yapıp konuyu uzatmasın...

Teşekkürler canım artık yazma....
Ara
CaNaT
eSrA_ Burada bir paylaşımda bulunuyorsan yapılan her yorumada saygı duymak zorundasın ( hakaret içerikli yada küçük düşürücü mesajlar hariç ) Önce iğneyi kendine batır bir yorum yapmadan önce. Saygıyı kimse senden yada bir başkasından öğrenecek değil. Sen karşındakine ne kadar saygı duyuyorsun buda yorumlarından belli oluyor zaten. Öncelikle Siz kendinize bir çeki düzen veriniz. Kaldı ki burası herkese her düşünceye açık bir forum, tabiki Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerde burada bulunacaktır, yorum yapacaktır. Eğer bu tür yorumlara tahammülünüz yok ise bu tarz ortamlarda bulunmazsınız olur biter. Siz karşınızdakine saygı duymuyorsanız kimsenin de size saygı duymasını beklemeyeniz. Forum içerisindeki davranışınız, kullandığınız kelimeler ( ve avatar resminiz ) sebebiyle 10 gün süreyle siteden uzaklaştırılma cezası aldınız. Buraya tekrar döndüğünüzde ( dönecek olursanız eğer ) bu tarz haraketler ve sözler sarfedecek olursanız cezanız süresiz olarak uzatılacaktır....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:42 AM