:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küçük Hayvancıklar
Firari Fırtına
Küçük Hayvancıklar

Normalde hiç sevmediğim bir iştir bahçe sulamak ve çimlerin yeşil olmayanlarının yeşile dönüşmesi için yapılan uğraşlar . Birazcık anlasam hadi yeşil olmayanların neden yeşil olmadığını bilsem , belkide rahat rahat zamana yayıp , onların yeşil olma zeminini hazırlardım . Bu konuda bu çimler şansızlar , hemde çok şansızlar .

Gerekli alanların su ihtiyacını karşılamak amacı ile aldım elime hortumu ha babam sula sula sula . Hadi günlerden pazar aslında zamanımda olduğundan zevk vermedi değil , zevk aldım doğrusu . Beni asıl üzen şey ise , bahçenin sol köşe içine suyu vurduğumda ordaki küçük hayvanvıkların ayaklanması , uçanmı dersin , yürüyerek kaçanmı dersin mazallah hepsi mevcut . Yavv güzel hayvancıklar herşey iyi de , beni mi beklediniz ayaklanacak zamanda . Yada suyumu sevmediniz . Ben hortumun yönünü çevirdim ama nafile , olan olmuştu . Küçük hayvancıklar dağıldı , biride gelip koluma kondu , bir küçük ısırık attı . O ısırıkta sanırım işin kdv si gibi birşey oldu . O beni ısırdığında bende ona inatla hotrumu koluma tutup onu suladım .

Normal şartlarda hayvanları çok severim , hatta insanlardan daha da fazla değer verdiğim anlar olmuştur . Hayvan derken köpek kedi deve at vs.. işte , amma velakin ,

Bu küçük hayvancıkları sevemedim gitti .

İtirafımda bu olsun ,
Onlarda benden uzak dursun ......

Sevg ...

Firari Fırtına
Ara
Yorgun Yürek
Abim Smile
İlaçlamak lazım onları bir daha gelmesinler (:
Heleki buralarda çok olur SmileSmiletam mevsimi çünkü SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Hiç sorma ya ,

Neler çekiyorum bir bilsen , ama zevk de alıyorum valla . Boş insanlarla uğraşmaktansa , küçük hayvancıklarla uğraşmak iyidir . Dimi güzel kardeşim ?

Sevg ...
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hiç sorma ya ,

Neler çekiyorum bir bilsen , ama zevk de alıyorum valla . Boş insanlarla uğraşmaktansa , küçük hayvancıklarla uğraşmak iyidir . Dimi güzel kardeşim ?

Sevg ...
Çok iyi anlıyorum abicim , ama gerçekten bahçe sulamak ve o böceklerle uğraşmak aslında çok güzel bir şey be abicim eskileri hatırladım bi anda (:
haklısın abim benim küçük hayvanlar ile uğraşmak gerçekten güzeldir ve iyidir büyük hayvanlar ile uğraşmaktan çok daha iyidir tabiki de ...
SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Sulama iyide , su parasını düşünür oldum bu aralar Sad
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sulama iyide , su parasını düşünür oldum bu aralar Sad
Hmm o da vardı demi unuttum ben onu (:
O zaman bi çare düşünmek lazım Abim Smile
he buldum Smile
yağmurlar başladı zaten bir depo almak lazım oraya gelen yağmur sularını depoya akıtıp ordan sulayabilirsin yağmur yağmadığı zaman bahçeyiSmileSmile

peki çiçek ektin mi bahçeye abim ?

Ara
Firari Fırtına
Gerekli çiçekleri ektirdim , bahçem harika ama su parası ayda 180 ytl sadece bahçe sulamaya gider diyorlar Sad Gelde bahçenin tadını çıkar , çıkaramıyorum şuan Big Grin

Birde o meşhur çiçeğiniz var ya sizin , begonviller . Bahçe çevresi full onlarla kaplı ...

Ahhh ahhh .......

91c5391e679e8c927fd93cdf64a1beaf.jpg
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerekli çiçekleri ektirdim , bahçem harika ama su parası ayda 180 ytl sadece bahçe sulamaya gider diyorlar Sad Gelde bahçenin tadını çıkar , çıkaramıyorum şuan Big Grin

Birde o meşhur çiçeğiniz var ya sizin , begonviller . Bahçe çevresi full onlarla kaplı ...

Ahhh ahhh .......

[url="http://www.fotokritik.com/photos/lowres/1/2/7/127515/91c5391e679e8c927fd93cdf64a1beaf.jpg"]91c5391e679e8c927fd93cdf64a1beaf.jpg[/url]
ahh abim ahhh Big Grin
aaz demişler dicem sakın kızma bana Big GrinBig Grin
en az 250 ytl gider bahçeye begonviller çok su isterler Smile
sen dedğim gibi yap en iyisi veya da tankerler ile su satıyorlar onlar daha ucuza gelir sana SmileSmile öle alıp sadece onu bahçede kullanabilirsin daha az gelir su parası o zaman Smile o zaman da bahçenin keyfini çıkartırsın rahat rahat SmileSmile
menekşe ektin mi peki bahçeye SmileSmile ekmedinse ben alayım Smile
kfhdjfhds8he.jpg

jbkgfgf9ef.jpg
Ara
Firari Fırtına
Valla menekşe var ama daha çok küçükler ....

Alırsanda yok demem Big GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Bu arada unutmadan ,

Bir süre sonra , ofis açlışanlarımızı ve dostlarımızı kapsayan bir yemek vereceğim evimde , bilgin şimdiden olsun Esra . O zaman menekşeleri isterim senden . Hem çalışanlarla tanışmış olursun ....

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:20 PM