:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acemhe'den "BAZEN.."
acemhe
[izlesene]2711509[/izlesene]
Ara
Hasretiim
Emegine Saglik bitanem cok güzel olmus..
Duygulandim ...:oyoy:
Ara
acemhe
Canım benim teşekkür ederim :oyoy:
Ara
PCKoPaT
Biraz daha uzun olsa ağlayazaktm Sad Big Grin
Âh be.
Ara
acemhe
bende ağla diye yaptıydım Big Grin
Ara
PCKoPaT
Zahmet etmişsin Big GrinD
Âh be.
Ara
acemhe
Zevkle Big Grin
Ara
history
Süper olmuş,emeğine duygularına sağlık arkadaşım...
Ara
acemhe
Teşekkürler history..
Ara
eRCi
Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içimde koskocaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan.

Deselerdi yaz onu;
yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar.

Deselerdi çiz onu;
çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yediveren gülleri yedi renk açan, en mevsimsiz çiçeklerin açtığı nakışlı oyalı özenli bir dünya ve korkardım kendi çizdiğim dünyaya dokunmaya, korkardım çiçeklerin yaprakların solmasından.

Deselerdi kim O?
O derdim o işte yüreğinde deryaları taşıyıpta tek bir dünyalıya konuşamayan, o sınırsız sevgi deryasında yelken açıp giderken sevgisini utangaç kişiliğine gömen biri idi.

Ve O derdim;
Beni sabahlara kadar kendisini düşünmek zorunda bırakan insafsızın biri. O konuşsa yüreğindeki allı tebessümlerde kaybolurdum, konuşsa yanmadan yıkılmadan söndürürdü beni derdim. O;ki benim başımı döndüren, görmediğim kadar özlediğim, özlediğim kadar dokunamadığım, dokunamadığım kadar ürkek...

Ve O derdim;
Yaşayıpta yitirdiğim değil yaşamayıpta bilmek istediğim, konuşmasını beklediğim,hasretlendiğim, hasreti ile eridiğim, yanımda iken bile özlediğim, gittiği yolu kıskandığım, aydınlık günlerimi aradığım.

O derdim...

yüreğine emeğine sağlık canımm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşk bazen sıla 0 290 03-22-2011, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: sıla
  Acemhe'ye :( MaSaL 6 358 04-22-2010, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:06 PM