:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyurgezer ablam :D
kı@ymı@k=)
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin aklıma ne geldi baakk Big Grin

bir uyurgezer anısı Big GrinBig GrinBig Grin

kahramanlarr
vildan: ablam olur uyurgezerdirBig Grin
merve:ben oluyorum
anne-baba Big GrinBig Grin

bir gecee ablam merve merveee diye bağırıyorr.. efendim abla dedimm Big Grin merveyi gördün mü dediii Big GrinBig Grin burdayım ya ablaa dedimm.. tamam sen orda kal ben merveyii bulmalıyım başına birşey geldiyse naparım dedii Big GrinBig Grin kalktıı annemlerin yanına gittii Big Grin bağırıyoo anneeeeeee babaaaaaaa merve kayııp bulamıyorumm Big Grin diyolar kızım arkanda kardeşin Big Grin(ben takipteyimm Big Grin) anne merve yok yook gitti diyor ağlıyor Big Grin yalnız durumu daha kimse çakmadıı Big Grin malum karanlık gözünün kapalı olduğunu farkedemiyoruzz Big Grin ablamm hızlaa kapıyaa yöneldii Big Grin ama nasıll bağırıyor yaa mahalle ayağa kalktıı Big Grin çıktıı mervee diyoor Big Grin babam peşinden koştuuu yakaladı ablamıı baktıı gözler kapalıı Big Grin mervenin nerde olduğunu biliyorum demişş getirdi ablamıı Big Grin sonraa annem aldı kucağınaa ablam ağlıyor Big Grin öptüüü okşadı yanağınıı uyan kızım uyaan diyor Big Grin ablamm uyandıı karşısında benn Big Grin sarılcak diye beklerkenn geldi bi tokat patlattıı Big Grin nerdesin senn yaa deli oldumm başına bişey geldi diye dedii Big GrinBig Grin annem anlattı olanlarıı sonrada öptüüü özüür diledii Big GrinBig Grin birlikte uyudukkk o gece Big GrinBig Grin canım benim yaa ablamm bitaneee Big Grin
Ara
CaNaT
Ehehhe şamar hariç güzelmiş Big Grin
Ara
nry8
off bi de tokat atmışBig GrinBig Grin
Ara
Yenemuko
komedi resmen Big Grin

ama senin yerinde olsaydım ablanı uyandırmak için tokat işinde önce davranırdım bak o zaman o tokatı sen deil ablan yemiş olacaktı Big Grin
Ara
rapunzel
:yikildim:
koptum canımmm güzel bir anı Big GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Evlendiğinde ne yapar acaba senin ablanBig Grin
Ara
nesil!
bnde koptmm hahaBig Grin
Ara
beyzarda.38
offf koptum yaa zuhahaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
ablam hala uyurgezer ama eski komikliklerinden eser yok.
Ara
Av.bey
Yok artık Confused
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-19-2024, 05:47 AM