:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri Bana Beni Anlatsın !!!
Seyduna
(SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile)...böyle tarif eder ''duygu ''seni ercan abi.......
gülümsemelrde bazen çok şey anlatır...
Ara
CaNaT
Çok teşekkürler Duygu Smile Smile
Ara
MaviPrens
Sevgili Kardeşim;
Ben seni kelimelere sığdıramayacağımın bilincindeyim fakat geçiştiriyormuşçasına seni anlatmak mümkün değil deyip kenara çekilmeyeceğim. Elimden geldiğince dilim döndüğünce sana seni anlatmaya çalışayım.Der ki büyük şair Mehmet Akif Ersoy ‘Sözüm odun gibi olsun hakikat olsun’ bilirsin ki bende bu sözü çok severim.
Ben belki uzun belki kısa belki hiç zaman geçirmedim seninle beklide kimsenin tanımadığı kadar iyi tanıyorum seni ancak her şeye rağmen senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Ancak bazı konularda sana baktıkça hayrete düşmüyor değilim.Hatta yeri geldiğinde kızdığım noktalar dahi oluyor.Toplum toplum olma özelliğini,insanlar birbirine saygı ve sevgisini bu kadar yitirme raddesine gelmişken bile sen nasıl oluyor da bu kadar iyi niyetli olabiliyorsun.Hatta bu kadarını sadece iyi niyetle ifade etmek bile az geliyor.Hani bazen öyle bir noktaya geliyorsun ki bir tatlı söze bir gülümsemeye neyin var neyin yok bırakıp gidecek bir insan portresi çiziveriyorsun gözümde.
Tamam diyorum gerçekten numaradan yapıyor bu çocuk bu kadarı olmaz artık,hadi bir olsa iki olsa tamam numara yapıyorsun diyeceğimde her seferinde de aynı şey o içindeki insanı hiç atamıyorsun.Bazen merak etmiyor değilim doğrusu bu çocuk hiç ara sıra bencillik edemez mi diye.Yani ne bileyim arkadaşın olsun dostun olsun ailen olsun sevgiliye mutlaka vardır ( : hiç oturup her hangi bir konuda bencillik ettiğin kendini düşündüğün oldumu acaba olmadığına her ne kadar emin olsamda yinede bir umuttur sordum işte eve koca adam senden anladığım sende gördüğüm en büyük özellik bu aslında hiç bencillik etmeden her durum her olay karşısında karşısındaki kişiyi düşünmeyi özveriyi alışkanlık haline getirmiş bir kişilik.
Ben kısaca senin için en net şeyi söyleyebilirim İNSAN yahutta şöyle adam gibi adam.Ama bazen oturup kendini düşünmeni isterim ne yalan söyleyeyim çünkü toplum hep senin baktığın açıdan değil.Herkes sana senin onlara davrandığın kadar iyi davranmıyor çevrendeki herkes senin onlara gösterdiğin iyi niyeti sana göstermiyor.Aslında bunu fazlası ile hak ediyorsun ama koca adam bunlar için zamanda çaresiz insanlar senin değerini sen hayatlarında olmadığın zaman fark edebilir ancak.
Küçük bir dünyada büyük duygular büyük heyecanlar besliyorsun hani o içinde büyümeyen çocuk var ya o küçük olaylarda heyecanlanan mutlu olmayı bilen onu kaybetme çünkü sana çok yakışıyor.Ama sen yinede hayata bu kadar iyi niyetli bakma huyunu bazen bir kenara bırakmayı dene gerçeklere olduğu açıdan bakmak bir yerde iyi olacaktır her ne kadar canın yanacak olsada acıyı da tatmak güzeldir.
Ama her şeye rağmen o içindeki insanın zarar görmesini istemem çünkü sen artık onunla bir bütünsün.
Neyse koca adam dilerim insanlara olan iyi niyetin hep sana iyilik ve güzellik getirir hoşça kalJ
Ara
TutkuM
Sevgili Ercan'ım seni anlatmak kolay olmadığı kadar zorda değil ama çok fazla yazmak istemiyorum sen kendini daha iyi biliyorusun ..MaviPrens'in yazısına kelime,kelime katılıyorum...
Çok iyi bir arkadaş ve insansın. insanları umutsuzluktan ve mutsuzluktan çıkarmak için elinden geldiğinin fazlasını yapıyorsun.Kendi mutsuzluğunu hiç'e sayıp insanlar için uğraşıyorsun ...
Ve iyi ki seni tanımışım bu forumda ilk tanıştığım insanlardan birisin ve benim için değerli bir insansın ..Herşey için teşekkür etmek istiyorum..
Kalbinin güzelliği gibi bundan sonra ki yaşamını da tüm güzelliklerle geçirirsin inşAllah...
Allah seni başımızdan eksik etmesin süper mod'um Big Grin
Allah'tan fazla yazmayacaktımBig Grin
İyi ki varsın Ercan'ım....
Saygı ve sevgilerimle arkadaşım...
SmileSmileSmile
Ara
CaNaT
MaviPrens Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazen merak etmiyor değilim doğrusu bu çocuk hiç ara sıra bencillik edemez mi diye.Yani ne bileyim arkadaşın olsun dostun olsun ailen olsun sevgiliye mutlaka vardır ( : hiç oturup her hangi bir konuda bencillik ettiğin kendini düşündüğün oldumu acaba olmadığına her ne kadar emin olsamda yinede bir umuttur sordum işte

Yapmadım dersem yalan olmaz sanırım. Sadece bildiklerini anlatmışsın bu konuda birde başkaları için neler yaptıgımı bir bilseydin bir görseydin bu bencilsizlik yüzünden belkide beni öldürürdün sinirinden. Ama elde olan bişi değil ne kadar aksi gibi davranmaya çalışsamda olmuyor. Çok hayal kurdum belki bazen hayalperestlik boyunta Smile İnan o hayallerimde bile tek değildim hep yanımda birileride vardı. Hiç bir duayı kendim için etmedim . Hiç bir güzelliği sadece kendim için istemedim. Kimsenin kafasını yormaya tenezzül etmeyeceği şeyler için saatlerce kafa patlattım bazen ...

Konfiçyus'un bir lafı beni çok etkilemişti bundan 15 sene önce okuduğum kitabındaki bir sözü ve hala aklımdan çıkartamıyorum .

'' [FONT=&quot]EÄžER ÜÇ KİŞİ BERABERCE YOLDAYSAK, YOL ARKADAŞLARIMIN İKİSİ ÖÄžRETMENİMDİR. BİRİNİN, İYİ YANINI TAKLİT EDEBİLİR ÖBÜRÜNÜN İSE KÖTÜ YANINI KENDİMDE ENGELLEYEBİLİRİM ,,

[/FONT]Bu anlamda bana hayatı öğreten anlatan o kadar çok öğretmenim olduki anlatamam Smile Smile İnsanın öğrenciliği gerçekten hiç bitmiyor ve hiç bitmeyecek.
Bir gün öldüğümde herkes tarafından güzel bir şekilde anılmak isterim. En azından hayatlarına girdiklerim kişiler insanlar tarafından...

Eksik olma güzel düşüncelerin ve yorumların için iyi ki varsın Dostum ...
[FONT=&quot]

[/FONT]
Ara
CaNaT
TutkuM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Ercan'ım seni anlatmak kolay olmadığı kadar zorda değil ama çok fazla yazmak istemiyorum sen kendini daha iyi biliyorusun ..MaviPrens'in yazısına kelime,kelime katılıyorum...
Çok iyi bir arkadaş ve insansın. insanları umutsuzluktan ve mutsuzluktan çıkarmak için elinden geldiğinin fazlasını yapıyorsun.Kendi mutsuzluğunu hiç'e sayıp insanlar için uğraşıyorsun ...
Ve iyi ki seni tanımışım bu forumda ilk tanıştığım insanlardan birisin ve benim için değerli bir insansın ..Herşey için teşekkür etmek istiyorum..
Kalbinin güzelliği gibi bundan sonra ki yaşamını da tüm güzelliklerle geçirirsin inşAllah...
Allah seni başımızdan eksik etmesin süper mod'um Big Grin
Allah'tan fazla yazmayacaktımBig Grin
İyi ki varsın Ercan'ım....
Saygı ve sevgilerimle arkadaşım...
SmileSmileSmile

Sende çok iyi bir dost iyi bir arkadaşsın sende iyi ki varsın Sibel
Smile
Güzel düşüncelerin için teşekkürler Smile
Ara
Yenemuko
tmm ercan senin konunun niyadı doldu sıra bana geldi izninle artık senin kaldığın yerden ben devam edeyim Big Grin
Ara
CaNaT
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm ercan senin konunun niyadı doldu sıra bana geldi izninle artık senin kaldığın yerden ben devam edeyim Big Grin

Buyur meydan senin Smile Smile
Ara
Yenemuko
tmm tşkler ercan Big Grin
Ara
Yenemuko
tşkler ercan Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni eğit!! diyenlere gelsin buda. kı@ymı@k=) 0 420 08-04-2010, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Biri Bana Gelsin Beni Anlatsın 2 :) Yenemuko 30 1,637 10-21-2008, Saat: 06:29 AM
Son Yorum: Yenemuko
  Beni Bırakma.. !! AsLı 12 1,016 04-29-2008, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Avea nın musterı hızmetlerı no su kac allah askına bırı solesın blue_belial 10 1,069 01-30-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: blue_belial
  bırak beni df1984 2 593 05-09-2007, Saat: 06:31 PM
Son Yorum: df1984

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 12:38 PM