:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biri Bana Beni Anlatsın !!!
kı@ymı@k=)
seeenn benimm canımsın Big Grin heeep yanımdasınn hep destek tam desteksinn Smilesevgi dolusunn.. değerlimsinn Smilevefalısınnn..hanii ne derlerrr Big Grin her eve lazım öylesin işte sen Smilehepp başkalarının dertlerini dinlersin ama kendininkileri içine atarsın ( bu huyunu hiç sevmiyorum ).. senin için herşeyy olduğu gibidir ne eksik ne fazla.. tek sıkıntınn kişilere hakettiğinden fazla değer vermennn .. canını acıtan konuda bu zaten Smile bideee süperrr güzin ablalık yapıyosunn mcxxx SmileSmile

dertlere derman olan süper mod ercann Big GrinBig Grin

seviyorum senii canım benim Smile
Ara
ѕqρα кJмя
bu konu beni aşar,

seni anlatmak kelimeleri aşar,

yaşasın Hülya Avşar Big Grin
Ara
CaNaT
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seeenn benimm canımsın Big Grin heeep yanımdasınn hep destek tam desteksinn Smilesevgi dolusunn.. değerlimsinn Smilevefalısınnn..hanii ne derlerrr Big Grin her eve lazım öylesin işte sen Smilehepp başkalarının dertlerini dinlersin ama kendininkileri içine atarsın ( bu huyunu hiç sevmiyorum ).. senin için herşeyy olduğu gibidir ne eksik ne fazla.. tek sıkıntınn kişilere hakettiğinden fazla değer vermennn .. canını acıtan konuda bu zaten Smile bideee süperrr güzin ablalık yapıyosunn mcxxx SmileSmile

dertlere derman olan süper mod ercann Big GrinBig Grin

seviyorum senii canım benim Smile

SmileSmile çookkk teşekkürler Confusedmiley20:Confusedmiley20:

Değer konusunda bende birşey diyeyim Smile
Ben belkide asıl hakedileni veriyorumdur aslında. Hani bazı şeyler artık alışılmıştır ya yanlışta olsa doğru gibi kabul görür. Doğruyu yapıncada garipsenir biraz; belki herşey sadece bundan ibarettir SmileSmile
Galiba ben bu şekilde devam edeceğim yine Smile Bazı şeyler değişmiyor değiştirilemiyor ne de olsa Smile
Ara
CaNaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konu beni aşar,

Yaşasın bakalımm SmileSmile
Ara
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konu beni aşar,

eveettt mertimm yinee harika bir yorumlaa konuyaa anlam katmışş Big Grin mcxx mertimee Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Yorumlarınız için hepinize teşekkürler Smile
Ara
Yenemuko
kalbin yüreğin temiz dostcanlısı ii bir arkadaşımızsın

bu arada bende beni anlatan yorum isterim Big Grin
Ara
CaNaT
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalbin yüreğin temiz dostcanlısı ii bir arkadaşımızsın

bu arada bende beni anlatan yorum isterim Big Grin

Sen anlatılmaz yaşanırsın Big Grin
Ara
fındık-s
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani bazen insan kendini bilmez anlayamaz ya. Heh işte öyle bir şey Tongue

Şimdi biri bana beni anlatsın Smile

bi kere en başta bence sen kendini bilen birisin Smile

seni anlatacak kadar tanıyor muyum, bana yorum yapmak düşer mi bilmem ?
ama tanıdığım kadarıyla şunları söylemek istedim
bir insan bu kadar mı zor olmaz Smile zo ve anlaşılmaz biri değilsin. olduğun gibisin.
yaşaman gereken duygularını ertelemiyorsun. o anda ne hissediyorsan o. üzgünsen üzgünsün, sinirliysen sinirli, mutluysan mutlu Smile (hep mutlu olursun inşallah)
ayrıca insanları çok seven değer veren ve aldığın sevginin kıymetini bilen birisin bi de benim canımsın Smile

aslında sen çok daha fazlasın bu kadar değilsin ama benim bildiğim kelemeler bu kadarına yetti idare et canım Wink
CaNaT
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi kere en başta bence sen kendini bilen birisin Smile

seni anlatacak kadar tanıyor muyum, bana yorum yapmak düşer mi bilmem ?
ama tanıdığım kadarıyla şunları söylemek istedim
bir insan bu kadar mı zor olmaz Smile zo ve anlaşılmaz biri değilsin. olduğun gibisin.
yaşaman gereken duygularını ertelemiyorsun. o anda ne hissediyorsan o. üzgünsen üzgünsün, sinirliysen sinirli, mutluysan mutlu Smile (hep mutlu olursun inşallah)
ayrıca insanları çok seven değer veren ve aldığın sevginin kıymetini bilen birisin bi de benim canımsın Smile

aslında sen çok daha fazlasın bu kadar değilsin ama benim bildiğim kelemeler bu kadarına yetti idare et canım Wink

Çok teşekkür ederim canım benim. İyi ki varsın Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni eğit!! diyenlere gelsin buda. kı@ymı@k=) 0 420 08-04-2010, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Biri Bana Gelsin Beni Anlatsın 2 :) Yenemuko 30 1,637 10-21-2008, Saat: 06:29 AM
Son Yorum: Yenemuko
  Beni Bırakma.. !! AsLı 12 1,016 04-29-2008, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Avea nın musterı hızmetlerı no su kac allah askına bırı solesın blue_belial 10 1,069 01-30-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: blue_belial
  bırak beni df1984 2 593 05-09-2007, Saat: 06:31 PM
Son Yorum: df1984

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 06:49 AM