:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ya bi söleyin napıyım bennn
doğan_güneş
arkadaslar bi kız buldum gördügüm andan itabaren tutuldum kızı baskasıda seviyo ama kız ona sinir oluyo ben cıkma teklifi de ettim kız ben hic kimseyle cıkmam dio ama benden hoslanıyo benle konusmaya calısıyo konusamıyo caresiz kaldım karma karısık bisey :S
Ara
_AL0n3_
eğer hoşLanıo oLsaydı tekLifini kabuL ederdi.etmediğine göre kızın hareketLerinin aLtında bişeLer aramana gerek yok.her iLqiyi de benden hoşLanıo oLarak değerLendirmemen senn için daha ii oLur. boşuna yorma kendni bnce.untmaya çaLışş Smile
Ara
Firari Fırtına
+1

Katılıyorum .........
Ara
fındık-s
kafadan bana ters zaten bu konu kız senden hoşlansa teklifini kabul ederdi sen kendi kendine ööle düşünmüşsün demek ama ben zaten konuyu anlatışındaki üslubunu beğenmedim Tongue
Firari Fırtına
+1

Katılıyorum ..........
Ara
eSrA_
doğan_güneş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar bi kız buldum gördügüm andan itabaren tutuldum kızı baskasıda seviyo ama kız ona sinir oluyo ben cıkma teklifi de ettim kız ben hic kimseyle cıkmam dio ama benden hoslanıyo benle konusmaya calısıyo konusamıyo caresiz kaldım karma karısık bisey :S

ßikere ho$lanSa qerCekten söyLerdi ßunu şAhsen kEndi Adıma kOnu$mak iStersem Eqer ho$lanıOsam söLerim kAr$ımdakine... kAßuL etmemi$ qÖrdüqüm kAdArıyLa ...iStese Seni Ederdi Wink Demekki kimSeyi iStemiOrum Demek... kimSeden hO$LanmıOrum demektir ... ßırak Pe$ini dErim ... iStemiOsa iStemiOdur = ) ßunun ßa$ka türLüsü yOk...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:43 AM