:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodafone 5000 Sms (:D)
play-54
Arkadaşlar Hani Bu Vodafone'nun 5000 Sms Olayı Varya Super Yazıp Bilmem Kaça Gönderiyoruz haniConfusedmiley20:,Bende aynen yazdım kaça gönderiliyodu ya falan filan derken aklıma geldi ama yanlış numaraymış meğer.Neyse Gönderdim Mesajı Gönderidğim Msj Finansbanka Gitmiş Finansbankın Numarasıymış. Finansbank Müşteri Temsilcilerinden Birisi Aradı Yok İşte Söyle böyle isim soyad cardfinanas avantajları kredi kartı başvurusu kişisel bilgileriniz falana filanda adam sayıyo duruyo:hayir: Ben Diyom Ne Diyo Bu Yaw Aksiliğinde Bukadarına Pes Yani Hep Benimi Bulur Bunar Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
DeRiN_SeSsİzLiK
Smile Smile ya daha kötüsü olsaydıııııı.............. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
_AL0n3_
ne diim sana bLmiorm Big Grin
buarada o numara 7123 bdahakne daha dikkatLi oL Big Grin
Ara
riukeen
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne diim sana bLmiorm Big Grin
buarada o numara 7123 bdahakne daha dikkatLi oL Big Grin

3900 :yikildim:
Ara
nubiciq
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:3900 :yikildim:

o avea Big Grin Big Grin 7123 doğru (= Big Grin
Ara
oguz19
bi arkadaşımla aynı telefonu kullanıyoruz neyse arkadaş bana şaka yapmak için duvar kağıdını falan zil sesini benimkiyle aynı yapmış telleri değişltrmiş benimde annemi arayacağım tuttu ama telefon benim ama değil işin pis tarafı o da annem diye kaydetmiş ne biliym ben Big Grinveee;

anne_efendim

ben_anne napıyosun

a_iyiyimde tanıyamadım ben sizi

b_benim ya 1. dereceden oğlun (ben işin dalgasındayım alamadım sesi annem sanıyorum)

a_falanca oğlum senmisin sesine ne oldu senin

b_yok anne bi şey sesim gayet normal

a_siz benim oğlum değilsiniz beyefendi çabuk oğlumu verin telefona (deyince jeton düştü benim)

b_siz kimsiniz ??

a_falan vızırtı (adını ve soyadını söyleyince anladım arkadaşın annesi)

sonra kadıncağız iyi bi insanmış saolsun konustuk biraz benim salak arkadaşımda hala sanıyo benim haberim yok aklı sıra kekliyo beni ertsi gün okula geldim hepsi gülyo falan dedim telefonu sattım Big GrinBig GrinBig Grinismi gereksiz şahsiyet deliriyodu az daha Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
play-54
puhaaahahahahhahahha Big Grin Big GrinBig Grin D: Telefonu Sattım he Big Grin hahaha Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:16 PM