:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gecenin Yarası Düşmüş Yüreğime .
Firari Fırtına
Gecenin Yarası Düşmüş Yüreğime .

Baharı bekliyordum , baharlarda olan sevdalı günleri anımsamak ve onlar için birşeyler yapabilmek adına çok hoş planlarım vardı . Hoş dediysek anlayacağınız gönüllere hoş gelen hatırlamalar , dahası ona küçük bir gönülden gönüle kısa bir mesaj . Ne olacak ki , özledim diyebilmenin o güzel anını ona hatırlatmak ve belkide onu o an onunla yaşamak .

Elbette o bahar gelmedi .

Bekleyişim baya uzun bir süredir vardı , o bahar bekleyişinin yerini malesef yine geceler aldı . Baharı bekleyen bir gönüle gece ne faydadır , bilirsiniz . Aksine hüzünler ve o özlem acısının depreştiği anlara mahkum kalıyorsunuz . Kaldım elbette , en alasından oda . Elden gelen birşey olmadığı içinde , yapılacak tek şey vardı ki , zaten onu yaptım . Onu Düşünmek ...

Neden seni her düşündüğüm an seni dahada fazla sevmeye başlıyorum . Bu sevmelerim o kadar yüceki , neden sana daha fazla bağlanıyorum anlamış değilim . Arada bir yüreğime asoruyorum , nedendir bu diye ? O bile saklıyor benden gerçekleri , o sadece sev be güzelim ne olacak der gibi nispetlerde . Ama mutlu ama umudlu . İşte işin bu yanıda zaten en güzel olan umudu . Seni ne zaman düşünsem işlerim bile rast gidiyor . Senli uyanıyorum , elimi yüzümü yıkamadığımda aynaya baktığımda kendimi değil ben seni görüyorum . Sonra uzatıyorum elimi yanakdan bir makas aldımmı , değmeyin keyfime .. Ahhh ahhh ...........

Derinlere indiğimde senli olanı yazıyorum hep yüreğime . Sensiz geçen bir günüm var ise be gönül , haram olsun diyorum kendimce . Çünkü sensiz geçeçek bir gün değil , bir saniyeye ye bile tahammülüm yokdur be gülüm . Bunu annemlerde bilirler . Bazen dalarmışım , onlar konuşurlarmış ben duymazmışım . Eee haklılar o an ben senliyim ya , kulaklarım sağır , gözlerim kör olmuş vaziyette sana bağlanmışım .

Ahhh geceler .....

Gecenin yarası vardır , inleyen sızlayan nağmeleri ve efkarı . Gecenin yarası bu gece düşmüş yüreğime yine . Uyumak istiyorum , olmuyor . Farklı şeyler düşünmek istiyorum , yine olmuyor . Eee efkar ı fora olan gönül ne eylerki bu gece ? Ne eyleyecek oturup içini dökecek kağıtlara . Ehh be güzel delim , işte bende onu yapıyorum . Oturdum geceyi yazıyorum sana şu gecenin en derin endamında . Başka türlü kendime gelecek bir dururmum yok . Yazıyorum ki , rahatlıyayım .

Gecenin Yarası Düşmüş Yüreğime ama ...........

Asıl yüreğime düşen ne gecedir ne Yara ,
Asıl yüreğime düşen ,
Yine senin özlemindir be gülüm . Özlemindir ...........

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

2e10b92f592e597e3f0c316329c44571_web.jpg

[ses]http://firarifirtinax.googlepages.com/EZ.GUNLUGU-05-YARALIKUS.mp3[/ses]
Ara
fındık-s
Ahhh ahhhhhh.....
fındık-s
Senin hayalinle bile yaşamak çok güzel
Hayatımın resmini, hayalinle çiziyorum
En güzel şarkıyı
Sesinin melodisiyle söylüyorum

Gecemi sen yaptım
Her gece gök yüzünde seni izliyorum
Saçlarındaki yıldızları sayıyorum Tek Tek.

Rüzgarı sen yaptım
Kokunu çakiyorum deriiin, derin her fırtınada

Çiçekleri sen yaptım
Gözüm gibi bakıyorum
Her bahar onlar SEN açıyor
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ,

Güzel yürekli hocam benim , kader ortağım .....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ..............
Ara
bidely
yüregine sağlık...
Ara
Firari Fırtına
Yürekler dert görmesin gülo ..............
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ............
Ara
Yorgun Yürek
Asıl yüreğime düşen ne gecedir ne Yara ,
Asıl yüreğime düşen ,

Yine senin özlemindir be gülüm . Özlemindir ...........

Özledim Abim seni çok özledim sensiz olmuyo....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürek Yarası Bey-az 5 453 04-03-2022, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Öyleyse Yüreğime Hoşgeldin Aşkım Orhan-38 2 478 01-25-2014, Saat: 03:30 PM
Son Yorum: Xesar
  Gecenin Mavisiydi.. ÇiLeK 12 1,240 06-27-2010, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Gelgitlerin Ugradı Yüregime ÇiLeK 10 1,411 09-17-2008, Saat: 09:18 PM
  Sen beni bi tüy hafifliginde...Ben seni merminin yüregime saplanması gibi sevdim.. ÇiLeK 7 784 08-05-2008, Saat: 01:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 03:47 AM