:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dostum sanıp aldanmışım meger
asiye
bu devırde gercek dostu bulmak cok zor onun ıcın ben vazgectım umarım bı gun benımde gercek bır dostum olur ama benı sonradan sırtımdan vurmayacak bır DOST
Ara
asiye
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanırım o yaşadığınız şeyi ben de yaşadım.. kazık yediğin adam dostun olunca acısı ağır oluyoBig Grin
OZAMAN SANADA GECMIŞ OLSUN
Ara
_AL0n3_
benimde bi dostum vaRdı şuan konuşmuorum onnLa yaptıkLarından sonra umrumda biLe deiL.ama inan yerini doLduran başka gerçek dostLarın oLuoo Smile ßenim var meseLa Smile
Ara
asiye
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde bi dostum vaRdı şuan konuşmuorum onnLa yaptıkLarından sonra umrumda biLe deiL.ama inan yerini doLduran başka gerçek dostLarın oLuoo Smile ßenim var meseLa Smile
benımde bı dostum vardı bende suan konusmuyorum ewet onun yerını dolduranlar var ama onun yaptıklarını unutturan yok
Ara
riukeen
her karnı acıkan kazık yese nolur biliyomusunuz?
Ara
nesil!
arkadaslar bnde çok büyük bir kazık yedm dostum deyip öyle bir bağlanmıştım öyle bier güvenmiştim kii hemde düşmanıma sattı onla ii arkadaşlık dostluk kurduu o kadar afedersinizde şerefsiz biriydiii!!!Sad
Ara
nesil!
ben bunu o arkadasımdan sonra anladım bu devirde babana bile güvenmiceksn lafı çok doğruymuşş tabiikii çok yakın arkadaslarım varr ama asiye arkadasımın dediği gbi onun yaptıklarını unutturan yok!!
Ara
asiye
nesil! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bunu o arkadasımdan sonra anladım bu devirde babana bile güvenmiceksn lafı çok doğruymuşş tabiikii çok yakın arkadaslarım varr ama asiye arkadasımın dediği gbi onun yaptıklarını unutturan yok!!
bunları yaşayan bilir sadece sende benım gıbı yasamışşın demekkı
Ara
angel_from_hell
oooooo bide bana sorun yaa.
can evimden vurdular insafsizlar..
nesil!
dost acısı bambaska oluyoo Sad smdi o eski dostumla yanyana oturuyoruz hocaya söledm o kdr hoca bilio neler yasadıımızı ama bsi yan yana oturttu kaç hoca barıstırmaya çalıstı bizi ama o ihaneti nsl unutupta bn tkrr onla dost oluyum düşmanıma sattı benii !!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DosTum Dedıklerınız?SİZ NASIL DOSTSUNUZ? experiance 11 1,491 04-10-2022, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Dostum Dostum.. acemhe 2 1,074 06-20-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: hakan2796
  Biz Büyüdük Ve ... ! Dostum # Pè®iM§ii # 2 680 02-03-2010, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Can Dostum kanatsı@z_meleq 6 850 03-31-2009, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  Benm Gerçek Dostum Kardeşim Nesil! beyzarda.38 24 1,978 01-17-2009, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:58 AM