:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkın Gözü Kördür
mertb77
uzun zaman önce yani yani dünya yaratılmadan we insanlar dğnyayagelmeden önce,iyi huylar we kotu huylarne yapacaklarını bilemez bir şekilde dolanıyorlarmış.
bir gün,toplanmışlar we her zamankinden daha sıkkın otururlarken,saflık,ortaya bir fikir atmış:Neden saklanbaç oynamıyoruz?
hepsi bu fikri beğenmiş we çılgınlık bağırmış:Ben ebe olup saymak istiyoum. tbi başka hiç kimse çılgınlığı arayacak kadar çıldırmadığı için çılgınlık bir ağaca yaslanmış we saymaya başlamış.1,2,3...Ve çılgınlık saydıkça iyi huylarla kotu huylar saklanacak yer aramışlar.Şefkat,ayın boynuzuna saklanmış,İhanet, çöp yığınının içine girmiş,Sewgi bultlarn arasına kıwrılmış,Yalan bir tasşın altına saklanacağını soylemiş ama golun dibine sokulmuş,Tutku,dunyanın merkezine gitmiş,Hırs, para çuwalının içine girerken çuwalı yırtmış...
we çılgınlık saymaya dewam etmiş,79,80...Aşkın dışında butun huylar o ana kadar zaten saklanmış.Aşk kararsız olduğu gibi nereye saklanacağını da bilmiyormuş.bu bizi şaşırtmamalı çünkü hepimiz aşkı saklamanın ne kadar or olduğunu biliyoruz...
We çılgınlık 95,96,97ye gelmiş we 100e wardığı anda Aşk sıçrayıp güllerin arasına girmiş we saklanmış.
Çılgınlık bağırmış;Sağım solum sobedir geiyorum!Arkasını dödüğünde ilk önceTembelliği görmüş,o ayaktaymış,çünkü saklanacak enerjisi yokmuş.Sonra Şefkati görmüş we ihaneti,Sewgiyi bulutların arasında,Yalanı gölün dibinde we Tutkuyu dünyanın merkezinde,hepsini teker teker bulmuş sadece biri hariç.
Çılgınlık mutsuzluğa kapılmış.en sonsaklı kişiyi bulamamış,derken Haset,bulunamadığı için haset duyarak,Çılgınlığın kulağına fısıldamış;Aşkı bulamadın çünkü o güllerin arasında saklanıyor.
Çıldınlık eline çatal şeklinde tahta sopa almış we güllerin arasına saplamış,saplamış,saplamış,ta ki yürek burkan bir haykırma onu durdurana kadar.We haykırıştan sonra Aşk elleriyleyüzünü kapayarakortaya çıkmış we gözlerinin üzerindeki parmakları arasından iki sicim gibi akıyormuş. Çılgınlık,Aşkı bulmak için heyecandan aşkın gözlerini çatal sopa ile kör etmiş.Ne yaptım ben?NE yaptın ben?diye bağırmış.Seni nasıl kör ettim.Nasıl onarabilirim?
Aşk cwp wermiş:Gözlerimi geri weremezsin ama benim için bir şey yapmak istersen,bnm kılawuzum olabilirsin.

WE O GÜNDEN BERİ,AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR WE HER ZAMAN ÇILGINLIK YANINDADIR!!!
casus021
yazı için tşk ederim sekil olarak bir birlerine denk olmayan insanlar birbirlerine asık oluyorlar öyledegil mi
Ara
mertb77
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazı için tşk ederim sekil olarak bir birlerine denk olmayan insanlar birbirlerine asık oluyorlar öyledegil mi

aynen ole kardesım benım yorumun ıcınde cok saol
casus021
ben tşk ederim konu için
Ara
mertb77
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben tşk ederim konu için

nedemek efendim
çilekli cuklat
cokkk guseldı saol pay. ıcın Big Grin
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cokkk guseldı saol pay. ıcın Big Grin
bende sana tesekkur ederım bacımm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saklanan Bir Aşkın Hazin Sonu... *TATLI BELA* 8 469 04-11-2022, Saat: 12:42 AM
Son Yorum: wildfang
  'Askin Gözü Kördür' sözünün hikayesi Hasretiim 17 1,304 12-01-2010, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Aşkın haritası Choqo_qraLche 0 499 01-29-2009, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: Choqo_qraLche
  Hüzünlü Aşk hikayesi,Aşkın dorukları,Bunalımları canı@sı@52 0 536 12-15-2008, Saat: 11:37 AM
Son Yorum: canı@sı@52
  Aşkın Hikayesi (süper Lütfen bakın ) gnc_fb 0 538 12-12-2008, Saat: 08:01 PM
Son Yorum: gnc_fb

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 05:34 PM