:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgi Diye Aranan Her Kelimede Sen Varsın
mertb77
Olup gidecegim seni gormeden, bir nakaratlik sarki olsaydin da dolasaydim seni dilime, keske seni bulsaydim da son verseydim ozlemime...
Insan hic anasindan dogdugu ani hatirlar mi? Ben hatirlar gibiyim. Cunku dunya ya gelmistim… Sen olmaliydin mutlaka hayatimda; yasamam icin, buyumem icin, Sevgi Diye Aranan Her Seyde Sen... Aglamamisim hic, hep gozlerimin ici gulermis. Yuregimi kusatan o melek sen. Cok kiside hissettim seni, ama hic goremedim. Senin varligin bir his mi yoksa gercekten var misin?
Yillarimin nasil gectiginin hesabini yapamiyorum. Tek hatirladigim hep seni aradigimdir. Nasil bir seysin ne ye benziyorsun. Bir kalp damarciklari icinde mi dolasirsin, yoksa gozlerimizin icinde var olan mercekte misin? Ama su var ki nerede olursan ol seni aramakla gececek omur oyle gorunuyor. Ne olur beni bu guc karsisinda ezme, Sevgi Diye Aranan Her Kelimede Sen Varsin. Belki aradigim bir umuttu sende, icimde ki duygulari ararken icine dustugum kuyularda hic yoktun. Her yerde aradim seni, arama motorlarinda, sokak aralarinda, telefon rehberlerinde, hatira defterlerimde, hic bir yerde karsima cikmadin. Sevgi Diye Aranan Her Kelimede Sen Vardin, kaybolmustun. Belki de unutulmustun gonul koselerinde bir yerlerde. Belki bir ask sarkisi, belki bir oyku olarak var olacaktin hayatimda, belki de bir roman olarak yasayacaktin hayallerimin kitaplarinda.
Soyluyorum iste derdimi, bulamiyorum seni ben… Aramadigim yer kalmadi, bir mucize misin? Bir hayal misin? Ruyalarimda bile aradim seni. Bu cokusumun, caresizligimin bir cikis yolumuydu bilmiyorum… Yeter ki karsima cik bir gorun bana. Bedenimi kusat heyecanlandir beni. Sevinc gozyaslariyla hickirayim. Mutlu haberler alayim. Sevgi Diye Aranan Her Kelimede Sen Varsin. Umut koselerinde, Kahvehanelerde, cadde baslarinda, sen neredesin.

Sorulacak gibi degilsin ki sorayim… Gormus olabilecegini dusundugum kisilere sordum. Nereden bulabilirim ki seni, Sevgi Diye Aranan Her Kelimede Sen Varsin. Yuregimi kemirip curuten bu yoklugunu cozemeden yok olup gidecek miyim? Seninle ayakta duran bu dunyadan… Dunya da degilsin, memlekette degilsin, bulamadim seni, nerede barinir, nerede yasarsin. Olup gidecegim seni gormeden, bir nakaratlik sarki olsaydin da dolasaydim seni dilime! keske seni bulsaydim da son verseydim ozlemime...
Ey sevgi nasil bir seysin
Nerede barinir nerede yasarsin
Hangi dal hangi gul mutlu ediyor
Bir bilsem bir gorsem neler vermezdim...
Ey sevgi gercekte var misin
Bir bilsem bir gorsem neler vermezdim...
çilekli cuklat
merttttt cok gusel nan senn actıkın konular Wink
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merttttt cok gusel nan senn actıkın konular Wink

saol ya begendıne herhalde bır tek sen begenıyosun yawww Smile)
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol ya begendıne herhalde bır tek sen begenıyosun yawww Smile)

yok dıger arkılerde beyenıodur kesınde kımse yokkı da forumda :$
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok dıger arkılerde beyenıodur kesınde kımse yokkı da forumda :$

bilmem valla herhalde kımse yok yaw Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevgi N_CRAZY_N 2 1,019 04-04-2022, Saat: 04:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Ben diye ne varsa gördüğün; işte o senin yokLuğun! Son Noktam 3 7,255 10-10-2009, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: iLKeR
  Seviyor Musun?diye Sorma selin deniz 0 1,092 03-11-2007, Saat: 12:04 PM
Son Yorum: selin deniz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 04:12 PM