:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sus s?yleme!
isyanbitmez
.....................
YARGIÇ
birader şu yazını okuyunca senin yazılarında nadir rastladığım birşey görüyorum sevilme isteği....bu yazının bir şekilde bana yansımış şekli bu aslında ne kadar doğru bir analiz bilmiyorum.ama ben almak istediğimi alıyorum...katılmadığım bir nokta var sadece ben sevdamı alıp gidemem kalıp paylaşmak bir yudum su bir parça zeytinle katık etmek bana daha çekici geliyor.bu noktada yazı ile uyuşamadım.yoksa yazının içindeki büyük sevgi ayrı bir güzellik eline sağlık..........
Ara
p£r!k!z!
isyan gerçekten tebrik ediyorum kardeşim
bende bu yazıda biraaaz olsun sevilmeyi arzuladıgını gördüm ..
ama asıl senin onu çok sevdiğini gördüm..bilmiyorum belkide yanılıorumdr.
umarım aradıgın sevgiyi bulursun umarıım mutlu olursun.. ama bilki aramadığında seni bulan mutluluk asıl mutluluk sevgi de asıl sevgidir.. hani bir hikaye vardı küçük ...
hani küçük bir kedi yawrusu vardı.. ona mutlulugunun kuyrugunun oldugunu kuyrugunu ne zaman tutabilirse işte o zaman mutlu olabileceğini sölemişler ve oda delice kendi ekseni etrafında dönmeye başlamış kuyrugunu yakalaamak için.. bir gün sormuşllar ona ne yapıosun die oda mutlulugu yakalamaya çalışıorum demiş .. iiçlerinden büyük bir kedii : asıl mutluluk mutlulugun peşinden koşmak deil mutlulugun seni kovalamasıdır.. sen onu aramadıkça o seni hep takip edecektir.. bulacaktır.. artık bende vazgeçmiştim .. ama buldum gene sanırım.... emin ol kaderinde varsa ( illaki vardır ) o seni bulacaktır.. er yada geçç ...
Ara
p£r!k!z!
sanırım şu ana kadar yaptıgım en uzun yorum bu olmuş
isyan değerini bil kardeşim D:
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birader ?u yaz?n? okuyunca senin yaz?lar?nda nadir rastlad???m bir?ey g?r?yorum sevilme iste?i....bu yaz?n?n bir ?ekilde bana yans?m?? ?ekli bu asl?nda ne kadar do?ru bir analiz bilmiyorum.ama ben almak istedi?imi al?yorum...kat?lmad???m bir nokta var sadece ben sevdam? al?p gidemem kal?p payla?mak bir yudum su bir par?a zeytinle kat?k etmek bana daha ?ekici geliyor.bu noktada yaz? ile uyu?amad?m.yoksa yaz?n?n i?indeki b?y?k sevgi ayr? bir g?zellik eline sa?l?k..........
DO?RU B?R ANAL?Z DE??L BEN?MLE ?LG?L? KISMI. YAZIDAN ?IKARILAB?L?R AMA. NEDEN?NE GEL?NCE YAZDIKLARIM SADECE YA?ADIKLARIM VE H?SSETT?KLER?M DE??LD?R. ?O?U ZAMAN OKUDU?UM B?R YAZIDAN, B?R G?R?NT?DEN YA DA B?R BAKI?IN D???ND?RD?KLER?N?N KLAVYEMDEN AKI?I.

KATILMADI?IN NOKTAYA GEL?NCE G?TMEK SADECE F?Z?KSEL M?D?R? KALIP DED?KLER?N? ?SE YAPMAM ???N PAYLA?MAK K?M?NLE? YORUMLARIN ???N SA?OL B?RADER...........
isyanbitmez
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyan ger?ekten tebrik ediyorum karde?im
bende bu yaz?da biraaaz olsun sevilmeyi arzulad?g?n? g?rd?m ..
ama as?l senin onu ?ok sevdi?ini g?rd?m..bilmiyorum belkide yan?l?orumdr.
umar?m arad?g?n sevgiyi bulursun umar??m mutlu olursun.. ama bilki aramad???nda seni bulan mutluluk as?l mutluluk sevgi de as?l sevgidir.. hani bir hikaye vard? k???k ...
hani k???k bir kedi yawrusu vard?.. ona mutlulugunun kuyrugunun oldugunu kuyrugunu ne zaman tutabilirse i?te o zaman mutlu olabilece?ini s?lemi?ler ve oda delice kendi ekseni etraf?nda d?nmeye ba?lam?? kuyrugunu yakalaamak i?in.. bir g?n sormu?llar ona ne yap?osun die oda mutlulugu yakalamaya ?al???orum demi? .. ii?lerinden b?y?k bir kedii : as?l mutluluk mutlulugun pe?inden ko?mak deil mutlulugun seni kovalamas?d?r.. sen onu aramad?k?a o seni hep takip edecektir.. bulacakt?r.. art?k bende vazge?mi?tim .. ama buldum gene san?r?m.... emin ol kaderinde varsa ( illaki vard?r ) o seni bulacakt?r.. er yada ge?? ...
?LK OLARAK B?R?N?N DE?ER?N? YAPTI?IN YORUMLARIN UZUNLU?UYLA ?L?MEN BEN?M ???N ?Z?C?D?R. BUNDAN ?NCE YAPTI?IN KISA YORUMLARDA DE?ER?M?Z NEDEN? ?LE M? B?YLE YAPTIN. ?STTE A?IKLADI?IM G?B? SEV?LMEY? ARZULAMAK B?RAZ OLSUN YA DA ONU ?OK SEVMEM S?Z KONUSU DE??L.

MUTLULUK KONUSUNDAK? BU H?KAYE ?LE ?LG?L?; SANIRIM B?RAZ ?ST?NDE DURMAK LAZIM. ?NCE ?UNU S?YLEYEY?M. HANG? ?NC?L'DEYD? HATIRLAMIYORUM ??YLE B?R S?Z VAR ?SA'DAN(HZ) "VAZGE?T???N TOPRAKLAR SEN?ND?R" SANIRIM BU H?KAYEY? ?Y? ?ZETLEYECEK B?R C?MLE. AMA KED? ?RNE?? B?RAZ ZAYIF G?B?. D???NSENE E?ER MUTLULUK KUYRUKSA VE ONU ARKADAN TAK?P EDECEKSE NEYE YARAR. HEP B?R ADIM ARKANDA OLDU?UNU B?LMEK NASIL B?R MUTLULUK SEBEB?D?R. BENCE B?Y?K KED? YANILIYOR. KED?LER KUYRU?UNU YAKALAYAB?L?R B?RAZ U?RA?ARAK. AMA BIRAKTIKLARINDA BU U?RA?I HEP ARKALARINDA DOLA?AN MULULUKLA YA?ARLAR.

UZUN YORUMLARIN ???N ?OK TE?EKK?RLER..........
tuti
sus s?yleme!

Demi?sin ama s?ylemek zorunday?m ; yaz?n? g?remiyorum...
Bir nedeni muhakkak vard?r...
Ama okumak isterdim a??k?as?...
?imdi diyeceksin bug?ne kadar okuyabilirdin diye...
Ama anca zaman ay?rabildim...

Yap?lan yorumlarla ve verilen cevaplarla yetinmeye ?al??t?m...
Ama yetmedi...Smile
Ara
tuti
Bir nedeni muhakkak vardır...demiştim
Diğer paylaşımlarına da bakınca nedenini anladım...
Aslında ilk buna bakmıştım...
Ve hani içimde bir "belki" vardı...
Ama diğer paylaşımlarına da bakınca yanılmadığımı anladım...
Yanılmış olmayı isterdim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:41 PM