:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Balböceğim Galiba Ben ..
ÐŽeşaren
............trtlru5.jpg

Sevda Dedikleri Bu Olsa Gerek Her Zerresiyle Buram Buram Özlemek Seni
Kilometrelerce Uzakta Olsan Da Yanı Başımda Nefes Alıyormuşsun Gibi Hissetmek...
Her Nefeste Seni Çekmek Ciğerlerime Tüm Hücrelerime...
Biliyorum Yine Hızlı Gidiyorum Bu Sefer De.Hesabımı Doğru Yapamıyorum Yine.Kafam Bassa Da Sayısala
Hareket Etmem Ben Aşkta Mantıkla…

Severse Beni Ben De Sevebilirim Belki Demek İsterdim Ama.Dedim Ya İşte Hesapsız Kitapsız Severim Ben...

Sebepsiz Ağlamalarım Da Belki Bu Yüzden.
Kim Bilir Belki De Farkım Budur Ellerden..Yine Hesapsız Çıktım Yola Aşkta Mesafe Nedir Bilmem Ben…

Karanlığa Doğru Yürürüm Belki Bir Işık Görürüm Diye.Hani Çok Sevdiğimi Anlarsan Belki Sen De Seversin Diye…
Ama Gel Gelelim Korkuyorum Ya Sevmezsen Beni Diye.Belki Yersiz Ama Ne Yapayım Korkuyorum İşte.Kovalanan Kaçar Derler Ya
Kaçmandan Korkuyorum Heralde…Bu Koca Yürek Sevmek İstiyor Ama Sevilmek Te İstiyor Artık…

Anla İşte Beni Sevmemenden Korkuyorum Yani.Hayalimdeki Pembe Panjurlu Evin Yıkılmasından Korkuyorum Belki...
Artık Ağlamak İstemiyorum Boş Yere.Ağlasam Bile İkimizin Sancısına Omzunda Ağlamak İstiyorum...

Keşkelerim Olmasın İstiyorum Artık.İyikilerim Senin İçin Olsun İstiyorum.Sabaha Kadar Omzumda Uyuyabilmeni...

Tam Kalbimin Üzerine Başını Koyup Kalbimin Sesini Dinlemeni...
Kendini Güvende Hissetmeni.Ve Uyandığında Seni Sevdiğini Söyleyen Bir Çift Göze Bakarak 'GÜNAYDIN AŞKIM Diyebilmeni.....
Biliyorum Belki De Çok Şey İstiyorum...

Pek Tanımasam Da Seni Niye Seviyorum Acaba Bu Kızı Diye Soruyorum Kendime.Ama Açıklayıcı Bir Cevap Yok Bende…
Gördüğümden Beri Düşündüğüm Düşünürken İnceden Üşüdüğüm Tatlı Bir Düşsün Benim İçin...

Biraz Delisin Tatlısın Ve De Çok Güzelsin.Belki De Hayalimdeki Kız Sensin.Ne Kadar Umrunda Bilmiyorum Ama Ben Yine De Söylüyorum...
Balböceğim Galiba Ben Seni Çok Seviyorum......

-alıntı-
Ara
€BeRimSin
Sessiz bir çığlık yürekten gönülden kalpten.. Sevgiye, sevgiliye, aşk'ı uğruna ne güzelde dökülmüş sözcükler .. Smile

Sevgiliye haykırmak yürek işidir.

Alıntı:
[i][SIZE=3]Biraz Delisin Tatlısın Ve De Çok Güzelsin.Belki De Hayalimdeki Kız Sensin.Ne Kadar Umrunda Bilmiyorum Ama Ben Yine De Söylüyorum... [/SIZE][/i]
[i][SIZE=4]Balböceğim Galiba Ben Seni Çok Seviyorum......[/i][/SIZE]
Oyy!! Yesinler.. Şu kısmına bayıldım valla Confusedmiley17:

Yüreğine sağlık Sevda Yürekli'm..
bidely
Balböceğim Galiba Ben Seni Çok Seviyorum......

Çok hoş ve samimi olmuş..

Yüregine sağlıkSmile
Ara
asi_ve_mai
sevmek eğer ki hesapsızsa gerçektir zaten...
ve aşkta mantık aranıyorsa mantıksızlık vardır ortada...
teşekkürler güzel yürekli insan...
güzel paylaşımdı...
Ara
ÐŽeşaren
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sessiz bir çığlık yürekten gönülden kalpten.. Sevgiye, sevgiliye, aşk'ı uğruna ne güzelde dökülmüş sözcükler .. Smile

Sevgiliye haykırmak yürek işidir.

Oyy!! Yesinler.. Şu kısmına bayıldım valla Confusedmiley17:

Yüreğine sağlık Sevda Yürekli'm..

Değil mi, çok şeker bir yazıydı bence ..Smile

Teşekkürler €zberimsin, yürekler dert görmesin Smile
Ara
ÐŽeşaren
bidely Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Balböceğim Galiba Ben Seni Çok Seviyorum......

Çok hoş ve samimi olmuş..

Yüregine sağlıkSmile

Sağol bitanem Smile
Ara
ÐŽeşaren
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmek eğer ki hesapsızsa gerçektir zaten...
ve aşkta mantık aranıyorsa mantıksızlık vardır ortada...
teşekkürler güzel yürekli insan...
güzel paylaşımdı...

Ben teşekkür ederim Mavilim Smile
Ara
acemhe
Sevda dedikleri bu olsa gerek.Her zerresiyle buram buram özlemek seni,
Kilometrelerce uzakta olsan da yanı başımda nefes alıyormuşsun gibi hissetmek.

Her nefeste seni çekmek ciğerlerime,tüm hücrelerime.
Biliyorum yine hızlı gidiyorum bu sefer de.hesabımı doğru yapamıyorum yine.Kafam bassa da sayısala,
hareket etmem ben aşkta mantıkla.
Severse beni,ben de sevebilirim belki demek isterdim ama.dedim ya işte,hesapsız kitapsız severim ben.
Sebepsiz ağlamalarım da belki bu yüzden.
Kim bilir belki de farkım budur ellerden..Yine hesapsız çıktım yola,aşkta mesafe nedir bilmem ben.
Karanlığa doğru yürürüm belki bir ışık görürüm diye.Hani çok sevdiğimi anlarsan,belki sen de seversin diye.
Ama gel gelelim korkuyorum,ya sevmezsen beni diye.Belki yersiz ama ne yapayım korkuyorum işte.Kovalanan kaçar derler ya,
kaçmandan korkuyorum heralde.bu koca yürek sevmek istiyor ama sevilmek te istiyor artık.
Anla işte beni sevmemenden korkuyorum yani.hayalimdeki pembe panjurlu evin yıkılmasından korkuyorum belki.
Artık ağlamak istemiyorum boş yere.ağlasam bile ikimizin sancısına,omzunda ağlamak istiyorum.
keşkelerim olmasın istiyorum artık.iyikilerim senin için olsun istiyorum.Sabaha kadar omzumda uyuyabilmeni.
Tam kalbimin üzerine başını koyup kalbimin sesini dinlemeni.
Kendini güvende hissetmeni.Ve uyandığında,seni sevdiğini söyleyen bir çift göze bakarak ''GÜNAYDIN AŞKIM'' diyebilmeni.....
Biliyorum,belki de çok şey istiyorum.
pek tanımasam da seni,niye seviyorum acaba bu deliyi diye soruyorum kendime.Ama açıklayıcı bir cevap yok bende.
gördüğümden beri düşündüğüm,düşünürken inceden üşüdüğüm,tatlı bir düşsün benim için.
Biraz delisin,tatlısın ve de çok yakışıklısın.belki de hayalimdeki erkek sensin.Ne kadar umrunda bilmiyorum ama,ben yine de söylüyorum.
BaLBöCeÄžiM,galiba ben seni çok seviyorum...!!!
Ara
ÐŽeşaren
Konular birleştirilmiştir
Ara
_NaSuaDa_
Sevda Dedikleri Bu Olsa Gerek Her Zerresiyle Buram Buram Özlemek Seni
Kilometrelerce Uzakta Olsan Da Yanı Başımda Nefes Alıyormuşsun Gibi Hissetmek...

Çok güzel teşekkürler x)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Birine Benzettim Galiba YasSmin 21 1,293 04-07-2011, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: YasSmin
  Uğruna bir şiir yazmaya çalışmaktı galiba aşk… Hasretiim 2 480 08-29-2010, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: Hasretiim
  bazen Acele Ediyorum Galiba! # Pè®iM§ii # 4 408 12-31-2009, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Ben Galiba Gidiyorum Sevgili..!! Seni Benim Dualarim Korur.. Hayat_Bu 0 381 12-26-2009, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: Hayat_Bu
  Ben özledim galiba seni eRCi 1 469 12-05-2009, Saat: 06:42 PM
Son Yorum: rapunzel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:31 AM