:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatırlarmısın Cano ?
ѕαкℓı@мѕı@η
Dett Ben da cok seviom Smile Smile

Canimin yarisi bitanem.. mjx
Ara
Qetesh
Yau bende yanlış anlamışım..

Allah kavuştursun arkadaşlarTongue ...

Ama hayran kaldım dostluğunuza.. Valla okurken çok duygulandım.. Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır.. Kavuşursunuz birgün.. Yine pazarın ortasında bağıra bağıra dolaşırsınız.. Ama artık size deli derler haberiniz olsunTongue..

Tşkler ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Biliyormusun hic bırseye hevesım kalmadı hayat zor oyle zorkı butun guzellıklere sırtını donup karanlık odalara hapsedercesıne kendını yuregını hapsetmek zorunda kalıyor ınsan Sad ne yone donsem ayrılık var ne yone donsem hasret var ne yone donsem sızsızlık ve onsuzluk var napmalı nasıl asmalı bılınmez ama sen hep yanımda ol emı canom omuzlarında aglamaya ole ıhtıyacım varkı cok ama cok kotuyum ınan Sad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Omuzlarimda aglama degil Birtanem beraber gülecegimiz hep yanimda olucagin günlerin telasindayim ben ..

Seni çok özledim öyle üzgün seyler deme bana dayanamam ben sana Mutlu ol birtanem, hersey gelir gecer, Hayirlisi olsun,Sabret Canimin içi ..

Seni çok seviyorum .. Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Bende seni canımın yarısı iyiki varsın Smile
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Bütün yazdıkların sanki benim yüreğimi açıklıyordu okurken öyle içtenleşti ki benliğim gözyaşlarıma engel olamadım tskler...
Ara
nesil!
offff yavv bni anlatan kelimeleri bi türlü bulamazdım bi kısmını bu sözlerde buldummmm
Ara
angel_from_hell
inşallah tez bi zamanda kavuşursunuz...allah bi daha ayrılık yaşatmasın.yazdıklarınızı okurken ağladım...aslında kolay kolay aglamam..ama insanın canından sevdiyi bi parça ayrılirsa çok kötü oluyor..benim hic dostum yok...bizamanlar vardıı,yani ben öyle zann ediyordum..yalan olsalar bile,çok mutluydum...çoook özlüyorum onu,içim yanıyor,ben şimdiki insani değil geçmişteki dostumu istiyorum...ama o beni çooooooooooooookkkk kırdıı..bizde atalarımızın bisözü vardir.....DOSTLUÄžUN TELİNİ KABALIKLA KIRMA,BİDAHA BAÄžLASAN DÜÄžÜNÜ KALIR...Belkide şimdiki insani değilde geçmiştekini çooooooooookkkk seviyorum..ama artik bir arada asla olmayız...çünki ona güvenmiyorum..çok kırdı beni..
inanki çoook üzüldüm...dostsuz olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum..inşallah bidaha ayrılmamak üzre kavuşursunuz.......
ѕαкℓı@мѕı@η
angel_from_hell Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inşallah tez bi zamanda kavuşursunuz...allah bi daha ayrılık yaşatmasın.yazdıklarınızı okurken ağladım...aslında kolay kolay aglamam..ama insanın canından sevdiyi bi parça ayrılirsa çok kötü oluyor..benim hic dostum yok...bizamanlar vardıı,yani ben öyle zann ediyordum..yalan olsalar bile,çok mutluydum...çoook özlüyorum onu,içim yanıyor,ben şimdiki insani değil geçmişteki dostumu istiyorum...ama o beni çooooooooooooookkkk kırdıı..bizde atalarımızın bisözü vardir.....DOSTLUÄžUN TELİNİ KABALIKLA KIRMA,BİDAHA BAÄžLASAN DÜÄžÜNÜ KALIR...Belkide şimdiki insani değilde geçmiştekini çooooooooookkkk seviyorum..ama artik bir arada asla olmayız...çünki ona güvenmiyorum..çok kırdı beni..
inanki çoook üzüldüm...dostsuz olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum..inşallah bidaha ayrılmamak üzre kavuşursunuz.......

Biz kavustuk, darisi ayri kalanlarin basina .. ( :
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Aminnnnnnnnn.......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-17-2024, 01:17 AM